Тепловий насос THERMEX Energy: виробництво розпочате

Корпорація «Термекс», один з провідних світових виробників водогрійного та опалювального обладнання, оголосила про початок виробництва теплових насосів під брендом Thermex Energy.

Розвитком нового для корпорації напрямку займається команда професіоналів з багаторічним досвідом проектування та успішної реалізації комплексних проектів теплопостачання житлових, комерційних і промислових об’єктів на основі використання теплових насосів.

Генеральний директор корпорації «Термекс» Вольфганг Грасслі: «Однією з системних задач корпорації є розробка і виробництво енергозберігаючої продукції. Тепловий насос – одне з таких енергоефективних, екологічних та ресурсозберігаючих рішень в сфері опалення. У теплових насосах Thermex Energy ми акумулювали наш 70-річний досвід в розробці та виробництві передового теплового обладнання з урахуванням адаптації кращих рішень під російський ринок».

Теплові насоси Thermex Energy виготовляються на заводі «Теплове обладнання» (Ленінградська область, м Тосно) – головної виробничої площадки корпорації «Термекс» в Росії. На сьогоднішній день модельний ряд представлений декількома серіями геотермальних теплових насосів з широким спектром можливостей і модифікацій для використання в складі типових рішень і індивідуальних проектах.

Перші зразки продукції компанія презентувала на виставці Aquatherm Moscow, яка проходить в ці дні в Москві.

Дослідження можливостей застосування теплових насосів в якості автономних джерел теплопостачання в різних регіонах України, моделювання різних режимів роботи, розробка методик по оптимізації підбору і використання обладнання для ефективного використання енергії здійснюється на базі спеціальної лабораторії.

Leave a Reply