Термостат Nest з елегантним дизайном

Нова модель термостата Nest має більш простий і зрозумілий дизайн і більш низьку ціну, а також запозичила деякі корисні елементи управління з використанням радарного датчика Soli, використовуваного в Pixel 4.

Термостати NEST.

Як і попередні моделі, новий термостат Nest Thermostat призначений для зниження споживання енергії і скорочення витрат на опалення. Температуру можна налаштувати як вручну, так і за розкладом. Завдяки технології машинного навчання, пристрій з плином часу «пристосовується» до поведінкових особливостей кожного користувача, щоб ще більше скоротити витрату енергії.

Новий термостат інтегрується з додатком Google Home.

Вартість нової моделі Nest Thermostat в США становить $ 129,99. Вона замінює в лінійці більш доступну модель Nest Thermostat E. Компанія Google підкреслила екологічність свого нового пристрою для розумного будинку: пластикові частини пристрою на 49% зроблені з перероблених відходів. Тонкий двоколірний дисплей із дзеркальною обробкою доступний в 4-х варіантах кольору: Сніг, Вугілля, Пісок і Туман. Є навіть додатковий комплект пристосувань для видалення слідів після настінного монтажу.

Крім нового дизайну, новий термостат Nest пропонує тіснішу інтеграцію з Google Assistant і додатком Google Home, які є операційним центром розумного будинку Google – вони контролює все, від камер Nest до Chromecast, і надасть користувачам набагато більше можливостей.

Google стверджує, що ви зможете налаштувати термостат Nest самостійно за 30 хвилин. Продукт вже доступний у продажу, а доставка почнеться в найближчі тижні.

Leave a Reply