ТУ на підключення до мереж тепер видаються через ЄДЕССБ

В Єдиній державній електронній системі у сфері будівництва реалізоване оновлення, яке дозволяє  видавати технічні умови на об’єкти будівництва. Оновлення призначене для працівників організацій, які відповідають за підключення до інженерних мережТехнічні умови на підключення до мереж тепер будуть видавати через ЄДЕССБ

Процес підключення до мереж вважається одним з найскладніших етапів оформлення будівництва. Тут же виникає значна кількість конфліктів між забудовниками та інвесторами, коли вже на етапі здачі в експлуатацію з’ясувалось, що об’єкт не володіє достатніми параметрами, щоб бути підключеним до тої чи іншої інженерної мережі (опалення, водопостачання, електромережа).

З 1 грудня 2021 року всі технічні умови будуть видаватись через ЄДЕССБ. Інформація про це буде розміщуватись на публічному порталі Е-системи, що дасть змогу перевірити відповідність збудованого об’єкту виданим технічним умовам.

За посиланням можна переглянути відео-інструкцію щодо функціонування авторизованого робочого місця працівників відповідальних організацій.

Також можна ознайомитись з текстовою інструкцією видачі технічних умов через ЄДЕССБ.

Технічні умови – це комплекс вимог до інженерного забезпечення об’єкта містобудування, які повинні відповідати його розрахунковим параметрам. В технічних умовах визначаються можливості підключення конкретного об’єкту до мереж теплопостачання, електромереж, каналізації тощо.

Leave a Reply