UniDim розширив лінійку сталевих радіаторів

Сталевий радіатор TATRAMET nb 11.

Інтернет-магазин UniDim (Львів) поповнив свій асортимент сталевих радіаторів. Новинка – сталеві панельні радіатори TATRAMET.

Львівський інтернет-магазин UniDim (УніДім) розширив лінійку сталевих радіаторів. На додаток до батарей STELRAD та TerraTeknik в компанії також можна придбати аналогічну продукцію TATRAMET.

Сталеві радіатори TATRAMET українського виробництва, вирізняються дуже привабливою ціною та доброю якістю. Гарантія на продукцію 10 років.

На поточний час UniDim пропонує панельні сталеві радіатори TATRAMET в наступних рядах:

  • висота 300 мм, довжина 400-3000 мм, тип 11, 22
  • висота 500 мм, довжина 400-3000 мм, тип 11, 22
  • висота 600 мм, довжина 400-3000 мм, тип 11, 22

В наявності радіатори для опалення як з боковим, так і з нижнім підключенням. Батареї з боковим підключенням дешевші приблизно на 15-20%, проте з нижнім підключенням набагато зручніші для приєднання з підлоги або зі стіни. Всі прилади поставляються без термостатичних клапанів та термоголовок, але спеціалісти фірми наполегливо рекомендують їх придбати додатково та встановити. В залежності від типу термоголовки (рідинна, електронна) економія на витратах буде складати від 10 до 40%.

Всі радіатори TATRAMET, проходять ряд операцій які підвищують їх корозійну стійкість – очистку, знежирення, нанесення грунтовки, фінішне фарбування порошковою фарбою. Колір радіаторів білий – відповідає RAL 9016.

Батареї запаковані в плівку та картон, що захищає від пошкоджень. Монтувати радіатори рекомендовано в упаковці, яка знімається після виконання усіх будівельних робіт. Кріплення до стіни йде в комплекті з приладом.

Інтернет-магазин UniDim  – постачальник котлів, радіаторів, запірної арматури, насосів, труб та інших комплектуючих для влаштування опалення, водопостачання, кондиціонування. Інтернет-адреса – https://unidim.com.ua/. Компанія працює на ринку з 1995 року.

Leave a Reply