UPA 15-120 – новий підвищувальний насос GRUNDFOS

Підвищувальний насос GRUNDFOS UPA 15-120.

У квітні 2018 концерн GRUNDFOS розширив лінійку компактних підвищувальних насосів UPA, призначених для приватних систем водопостачання.

Нова модель UPA 15-120 відрізняється більш високими характеристиками напору (до 12 м) і витрати (до 2,4 м3 / год).

GRUNDFOS UPA 15-120 – безсальниковий насос потужністю 200 Вт з «мокрим» ротором, завдяки якому прилад працює практично безшумно. Насос використовується для підвищення тиску в мережі водопостачання приватного будинку, квартири, а також невеликого офісу, магазину, кафе і т. Д. Він встановлюється на подачі проточного водонагрівача, газової колонки, перед пральною або посудомийною машиною, в душі і інших точках водозабору і забезпечує необхідний напір води. Обов’язковою умовою експлуатації є мінімальний тиск на всмоктуючому патрубку, яке повинен бути не менше 0,2 Бар.

UPA має невеликі для підвищувального насоса габарити.  Його масса всього 5 кг, що дозволяє встановлювати його безпосередньо на трубопроводах без додаткового кріплення. Насос однофазний, тому його можна включати в звичайну побутову розетку. Прилад укомплектований півтораметровим кабелем з вилкою Shuko.

Насос має автоматичний і ручний режим управління. Вибір потрібного режиму здійснюється за допомогою перемикача на клемній коробці. В автоматичному режимі періоди роботи визначаються вбудованим реле протока. Насос включається при падінні витрати нижче 90-120 л / год і зупиняється при досягненні цього рівня. Захист від «сухого» ходу відключає обладнання в разі припинення подачі води, запобігаючи перегрів і пошкодження внутрішніх деталей насоса.

UPA – одне з найпоширеніших рішень у своїй категорії, має виняткову надійність.

Leave a Reply