VIESSMANN запустив сонячний парк

сонячні панелі фото.

27/03/2018 г. в місті Аллендорф (Німеччина) в штаб-квартирі компанії Viessmann введено в експлуатацію новий геліопарк. VIeSSMANN – лідер інновацій у сфері опалення, водопостачання. Объект площею 45 тис. кв. м і потужністю близько 1,8 ГВт*ч на рік має 7400 фотоелектричних модулів. Таким чином, доля виробленого об’єму електроенергії збільшується на 50%.

Це один з перших геліопарків такого масштабу в Німеччині, який побудований без залучення субсидій. Він забезпечить близько семи відсотків енергоспоживання штаб-квартири Viessmann за рахунок енергії сонця.

Більша частина виробленої геліопарком електроенергії, а це близько 90%, буде споживатися компанією Viessmann Werke Allendorf GmbH. Залишки електроенергії будуть передані іншим компаніям Viessmann відповідно до чинного законодавства. Надлишки, що виникатимуть у сонячні вихідні дні, будуть реалізовуватись через біржу.

На всіх етапах проектування та виготовлення геліопарку були використані сучасні цифрові технології. Для точного підбору компонентів, від опорних конструкцій і закінчуючи прокладкою кабельних каналів, було створено докладну тривимірну модель місцевості. Отримані геоданні допомогли сконструювати точну модель геліоустановки та ресурсів, які можуть бути використані для управління та обслуговування. Така методика не тільки забезпечила значне скорочення часу та витрат під час будівництва, але також підвищила якість та безпеку роботи системи

Власне виробництво електроенергії – черговий крок VIESSMANN до підвищення енергоефективності та ресурсозбереження на власних виробництвах. Важливим етапом на цьому шляху є проект Efficiency Plus в рамках стратегії стійкого розвитку Viessmann. Почавши роботу у 2006 році, вже в 2012 році компанії вдалося реалізувати амбіційні енергетичні та екологічні завдання за рахунок використання доступних в ринку технологій та поступової інтеграції поновлюваних джерел енергії, таких як біомаса, біогаз та сонячна енергія.

Leave a Reply