Вибір біокаміна: на що звернути увагу

Стара присказка говорить: “Диму без вогню не буває.” Зате буває вогонь без диму. Це – біокамін. Іноваційні нагрівальні пристрої набувають все більшої популярності в Україні. На що звернути увагу при виборі такого агрегату.

Біокамін в інтерєрі.  

Біокамін – нагрівальний прилад в якості пального для якого використовується спеціальна рідина. Він не потребує димоходу, не викидає в приміщення шкідливі речовини, проте справно обігріває та прекрасно виглядає.

Як вибрати біокамін?

Незалежно від того, потрібен вам бюджетний чи преміум екокамін, він повинен бути якісним. Як і любий нагрівальний прилад, він є джерелом підвищеної небезпеки. На нижченаведені фактори потрібно звернути особливу увагу. Це допоможе вибрати якісний нагрівач.

 1. Документи
  Продавець повинен надати на товар сертифікат, гарантійний талон, інструкцію по експлуатації. Товар без документів найчастіше контрафактний. А значить ніхто не несе відповідальності за його якість.
 2. Товщина металу
  Товща сталь надає біокаміну більше безпеки, надійності, стабільності. Прилад з більшою товщиною металу пропрацює довше. Зрівнюйте маси виробів і при інших рівних умовах вибирайте важчий.
  До того ж, масивний біокамін виглядає добротно і привабливо.
 3. Кількість стінок
  Двостінна конструкція більш прийнятна. Прилад з 2-ма стінками виглядає більш закінчено і лаконічно. Корпус менше нагрівається, надійність і безпека вищі.
 4. Внутрішня компоновка
  Паливний блок повинен бути повністю наповненим, без пустот. При якісному внутрішньому наповненні виключені  спалахи, неконтрольоване горіння, сторонні шуми. Якісний паливний блок дає рівне приємне полум’я.
 5. Заправки
  Якісний біокамін заправляється просто – відкрив пробку, вставив лійку, залив пальне, закрутив заглушку. В конструкції каміна передбачене самостійний рівномірний розподіл горючої рідини по паливному блоку.
 6. Вогнегасник
  Це обов’язковий елемент біокаміна. Вогонь повинен бути під контролем. В будь-який момент власник повинен мати можливість загасити полум’я.
 7. Зовнішній вигляд
  Ручки, склоутримувачі повинні виглядати естетично. Їх виготовляють з жаростійкого металу. Незалежно від виду поверхні (гладка, шороховата), скруглень, згинів елементи біокаміну повинні виглядати привабливо і надійно. Це говорить про якість всього нагрівача.
 8. Скло
  Для комплектації біокамінів використовується спеціальне жаростійке скло. Його можна впізнати по злегка жовтуватому відтінку. Таке витримую максимальну температуру, яку може видати біокамін, забезпечить безпечну експлуатацію.
  Деякі виробники встановлюють на каміни гартоване скло. Вам потрібно знати – воно не може знаходитись прямо біля вогню.
 9. Упаковка
  Упаковка говорить про ставлення бренду до власної продукції і до покупця. Вона повинна бути міцною та інформативною.
 10. Комплектність
  Зазвичай біокамін комплектується запальничкою, лійкою, серветкою. Деякі моделі мають в комплекті набір кріплень. До приладу повинні прикладатись гарантійний талон та інструкція з експлуатації.

Вибрати біокаміни в Києві можна в компанії Gloss Fire. Спеціалісти фірми нададуть необхідну консультацію. Є можливість придбати серійну модель або замовити індивідуально. Нижче відеоогляд вбудованих біокамінів від компанії Gloss Fire

Leave a Reply