Виробник алюмінієвих та біметалевих радіаторів RIFAR відзначив 15-річчя

Лінія виробництва радіаторів опалення.

Напередодні російська компанія Ріфар відзначила свій 15-річний ювілей. На підприємстві пройшли  заходи присвячені цій  даті.

Олександр Лобач, засновник компанії, провів екскурсію і розповів про виробництво. Він показав гостям, як робляться сучасні алюмінієві та біметалеві радіатори опалення. Всі змогли оцінити процес «від і до». Виявилося, що вимоги на Ріфар навіть жорсткіші, ніж сам ГОСТ. Багато етапів виробничого процесу довірено сучасним роботам. Головний пріорітерт для РІФАР – висока якість. Українські забудовники позитивно відзиваються про радіатори РІФАР. Підприємство працює 24 години на добу.

Зовсім недавно на базі Ріфар відкрилося виробництво сталевих зварних труб, що дозволило підприємству ще більше підвищити якість та надати на деякі моделі біметалевих радіаторів гарантію 25 років.

Всіх працівників та гостей підприємства чекав приємний подарунок – великий концерт на честь 15-річчя компанії. Керівництво вручило листи подяки відзначилися, а особливу атмосферу вечора створювали творчі колективи.

Нагадаємо, що компанія в честь 15-річчя представила революційний продукт на ринку опалення – біметалевий радіатор RIFAR SUPREMO. Він відповідає всім побажанням клієнтів:

  • максимальні характеристики
  • елегантний дизайн
  • травмобезпечна конструкція
  • виключно висока надійність
  • гарантія 25 років

Відкриттям виробництва сталевих електрозварних труб дозволило повністю контролювати їх якість та використовувати спеціальні марки сталей, які вирізняються більшою міцністю. та корозійною стійкістю. Всі моделі, що випускаються біметалевих радіаторів, в тому числі і новітня модель SUPREMO, виготовляється тепер із застосуванням сталевої труби власного виробництва.

Радіатор біметалевий RIFAR SUPReMO.

 

Російська компанія «Ріфар» є російським виробником якісних біметалевих та алюмінієвих секційних радіаторів. Вони ідеально підходять для експлуатації в умовах країн СНД, як в автономних системах опалення індивідуальних будинків, так і в системах центрального опалення багатоповерхових будинків і споруд. В асортименті RIFAR алюмінієві та біметалеві радіатори, в тому числі з нижнім підключенням, кольорові, монолітні, з радіусом кривизни.

Leave a Reply