WILO

Історія WILO

WILO SE – один з лідируючих концернів по виробництву насосного, водопостачального та опалювального обладнання. Компанія має більш, ніж вікову історію – заснована в 1872 році як контора місцевого спеціаліста, Луїса Опляндера (Louis Opländer), під назвою Kupfer-und Messingwarenfabrik (“Завод по виробництву мідних і латунних товарів”) у Дортмунді, Німеччина. З тих пір компанія еволюціонувала у мультинаціональну корпорацію, поглинувши ряд іноземних брендів – Salmson, Mather and Platt, GVA. На теперішній час, 90% акцій компанії знаходиться у власності Фонду Каспара Луїса Опляндера, який належить нащадкам засновника оригінальної компанії. Завдяки цьому політика WILO SE залишається сталою впродовж століть і компанія закріпила імідж стабільного та надійного виробника у всьому світі.

Продукція WILO

Насоси WILO.Оригінальна спеціалізація WILO – насоси та насосне обладнання, але сучасний концерн WILO SE об’єднує ряд брендів різних напрямків у сфері водопостачання та енергетики. Одна з головних причин популярності WILO – наявність широкого асортименту насосів для водопостачання та опалення, який включає і технології для промислового використання, і моделі для побутових потреб:

  • водопостачання – насоси для свердловин, каналізації, дренажу, консольні, рециркуляційні насоси, насоси підвищення тиску, осьові заглибні насоси і т.д.;
  • водопідготовка – обладнання для фільтрації,
  • знезалізнення, пом’якшення, аератори, заглибні мішалки тощо;
  • опалення/охолодження – циркуляційні насоси, теплові насоси;
  • хімічні реагенти

WILO SE спрямована на задоволення потреб споживачів. Надійність та довговічність технологій, поєднання ефективності та енергетичної економічності, проста експлуатація, цінова доступність якісного обладнання – головні характеристики продукції WILO SE.

WILO в Україні

WILO офіційно з’явився на українському ринку у 1998 році під ім’ям ВІЛО УКРАЇНА – WILO UKRAINE. На теперішній час мережа представництв WILO SE налічує 10 установ, серед яких є офісно-складський комплекс, сервісний центр та випробувальна установка для насосів. Компанія налагодила власну логістичну систему, що дозволяє швидко доставляти замовлення по всій країні.
Оскільки головним пріоритетом у розробках компанії являється енергоефективність, технології WILO якнайкраще підходять для реалізації енергетичної політики України.
Обладнання WILO встановлено на багатьох підприємствах ЖКГ та водоканалах України.

Контакти:
ВІЛО УКРАЇНА / WILO UKRAINE
тел: 0-800-750-509
сайт: www.wilo.ua