За поребриком анонсували випуск нержавіючих гофрованих труб зі сталі SS316L

Компанія «Електросистеми і технології» (Росія) розширила асортимент і анонсує старт продажів нержавіючої гофротруби Stahlmann Profi зі сталі марки SS316L з підвищеною корозійною стійкістю.

У всьому світі гофрована труба з нержавіючої сталі широко застосовується в системах водопостачання, опалення та вентиляції, при підключенні газового обладнання та монтажі спринклерних систем пожежогасіння.

Гофрована труба ss316L

В Європі поширена гофротруба з нержавіючої сталі SS316L, спорідненої SS304, але містить в своєму складі 2 3 % молібдену. Це вид аустенітної сталі, що володіє підвищеною жароміцністю, стійкістю до корозії і зовнішніх впливів.

Завдяки добавці молібдену сталь SS316L більш стійка до корозії в морській воді, до харчових кислот і сполук хлору. Нержавіючу сталь SS316L ще називають морською сталлю.

Гофрована труба з нержавіючої сталі SS316L може застосовуватися для виробництва побутових і промислових теплообмінників, встановлюватися в басейнах, в інженерних системах будинків, розташованих на узбережжі, на промислових об’єктах, хімічних, фармацевтичних і харчових виробництвах. З появою Stahlmann Profi російські споживачі отримають популярний якісний продукт на 3 0 % дешевше за європейські аналоги.

В даний час налагоджено випуск гофротруби Stahlmann SS316L з умовними діаметрами 15А (бухти 50 м), 20А (бухти 30 м), 25А (бухти 30 м) і 32А (бухти 20 м). За спеціальним замовленням можливо виробництво бухт нестандартних довжин. Для з’єднання гофрованих труб розроблений великий асортимент швидкосбірних латунних фітингів Easy Fix.

Гофротруба з нержавіючої сталі SS316L успішно пройшла всі необхідні випробування і отримала експертний висновок про відповідність державним санітарно-епідеміологічним правилам і нормативам, а також сертифікат відповідності ГОСТ Р.

Основні конкурентні переваги гофротруби Stahlmann – це висока якість стали, 10 0 % контроль, конкурентоспроможна ціна і гнучкість номенклатури, що включає можливість виробництва бухт нестандартних довжин або гофротруби в полімерній оболонці.

Група компаній «Спеціальні системи і технології» – єдиний в Росії виробник гофротруби з нержавіючої сталі. Нова лінійка дозволить розширити її сферу застосування і вивести продукт на європейські ринки.

Leave a Reply