Акумуляторний експандер ROMAX PE-X AR32 представила Rothenberger

У Rothenberger (Німеччина) з осені 2020 року до замовлення буде доступний новий акумуляторний експандер ROMAX PE-X AR32. Акумуляторний експандер ROMAX PE-X AR32 призначений для монтажу труб із зшитого поліетилену і для систем з з’єднанням типу Quick & Easy.

Rothenberger ROMAX PE-X AR32

Перш за все хочеться відзначити малу вагу преса – всього 1,75 кг, а також висоту 272 мм (включаючи акумуляторну батарею). Таким чином, Rothenberger ROMAX PE-X AR32 легше на 10 % і компактніше на 14% В порівнянні зі звичайними пресами, представленими на ринку станом на лютий 2020 року. Прес працює від потужної літієвої акумуляторної батареї 2,0 A.ч, 18 В. За результатами випробувань, проведених на фірмі Rothenberger c використанням розширювальної головки 1/2 “AR, без додаткової підзарядки можна виконати до 140 обтиску. Літієвий акумулятор відноситься до загальної системи CAS (Єдиної Акумуляторної Системі) і підійде для ряду електроінструменту з живленням від акумулятора виробництва Rothenberger та інших провідних виробників обладнання. Крім того, велика ємність акумулятора ROMAX PE-X AR32 дозволяє монтажникам виконувати роботу при екстремальних температурах від -10 ° C до + 60 ° C.

При розробці будь-якого інструменту Rothenberger в центрі уваги завжди знаходиться зручність для користувачів. Завдяки експандерній голівці з функцією автоповороту, управління пресом ROMAX PE-X AR32 здійснюється однією рукою, при роботі не потрібно крутити трубу. Світлодіодна лампа забезпечує комфортне підсвічування робочої зони. Для простоти перенесення і тимчасового зберігання на пресі є гак для кріплення на сходах або на ремені.

Міцний металевий корпус ROMAX PE-X AR32 стійкий до корозії.

Прес ROMAX PE-X AR32 пропонується як окремо, так і в наборі з розширювальними головками і з одним або двома акумуляторами CAS. Замовити головки різних розмірів можна і окремо.

Основні тeхнічні характеристики Rothenberger ROMAX PE-X AR32

  • Розміри 272 × 175 × 80 мм (з літієвим акумулятором 2,0 A.ч, 18 В)
  • Вага 1,75 кг
  • Швидкість 60 ударів / хв.
  • Експандерна головка 16-32 мм / 3/8 “-1”
  • Живлення – літієвий акумулятор 2,0 A.ч, 18 В
  • Робоча температура від -1 0 ° C до + 6 0 ° C

Leave a Reply