ARISTON VELIS EVO WI-FI PW і VELIS EVO WI-FI INOX PW – нові бойлери від італійського виробника

Компанія Ariston – світовий лідер по виробництву накопичувальних бойлерів, виводить на ринок дві нові моделі лінійки водонагрівачів VELIS EVO WI-FI PW і VELIS EVO WI-FI INOX PW.

Нові бойлери VELIS EVO WI-FI PW і VELIS EVO WI-FI INOX PW.

Головна особливість даної лінійки – можливість інтелектуального управління практично з будь-якої точки світу, покликана забезпечити максимальний комфорт і економію електроенергії і коштів. Додаток Aqua Ariston Net, доступний для мобільних пристроїв на базі iOS і Android, дозволяє не тільки управляти налаштуваннями бойлера, а й контролювати енергоспоживання. Наприклад, можна вимкнути накопичувальний водонагрівач на час відпустки і включити його як раз до моменту повернення додому.

Кожна з двох нових моделей, продажі яких стартують вже в лютому, – ABS VELIS EVO WI-FI PW і ABS VELIS EVO WI-FI INOX PW– буде представлена ​​в трьох варіантах об’єму: 50, 80 і 100 літрів. Крім поєднання традиційних переваг VELIS WI-FI, в них є низка нововведень. Так, INOX POWER стане першим представником лінійки з баком, виконаним повністю з нержавіючої сталі, що забезпечить додаткову надійність.

Від попередніх моделей новинки відрізняються вдосконаленою електронікою, а також інноваційною функцією «Прискорений нагрів», додає ще один режим нагріву і дозволяє активувати нагрів води одночасно в обох внутрішніх баках – завдяки чому потужність нагрівача зростає зі стандартних 1,5 до 2,5 кВт. Крім того, розробниками був удосконалений інтуїтивно зрозумілий цифровий дисплей, який став ще більш ергономічним, а повний тачскрін для зручного управління параметрами нагріву порадує любителів дизайнерських рішень класу High-End.

Нові моделі зберегли в собі представлені в більш ранніх версіях VELIS EVO WI-FI функції, покликані забезпечити максимальну адаптацію до споживачів. За допомогою мобільного додатка користувач зможе налаштувати зручний для нього графік подачі гарячої води. Завдяки функції ECO EVO водонагрівач запам’ятає індивідуальні параметри і підготує воду з бажаними характеристиками до потрібного часу. Приємним доповненням до цього виступають традиційно преміальний італійський компактний дизайн і можливість універсального монтажу обладнання як у вертикальному, так і в горизонтальному положенні.

До речі, на відміну від котла електричний накопичувальний бойлер можна без проблем встановлювати в будь-якій квартирі.

Leave a Reply