Ажур: водяна рушникосушка в революційному дизайні

Водяна рушникосушка Ажур від Сунержа – новинка для справжніх цінителів сміливого дизайну. Квадратний профіль колектора і вигнуті в різні боки арочні перемички створюють унікальну форму виробу, яку неможливо переплутати ні з чим.

Ажур: водяна рушникосушка

Завдяки незвичайному дизайну ця модель стане прекрасним функціональним помічником в домашньому господарстві. Практичні вигини горизонтальних перемичок дозволять з легкістю розмістити на цьому виробі свіжовипрані речі або зручно розташувати відразу кілька рушників.

Два популярних типорозміру – 600х500 і 800х500 обрані спеціально для того, щоб ви змогли встановити Ажур як в невелику, так і в досить простору ванну кімнату. Ця рушникосушка з нержавіючої сталі монтується до системи водопостачання за допомогою нижнього підключення.

Відкрийте для себе нові можливості управління рушникосушаркою за допомогою стильних вентилів з нашої колекції запірно-регулюючої арматури . А для більшої вишуканості – замовте Ажур в одному з 213 кольорів RAL Classic або відтінках фірмової палітри Сунержа.

Leave a Reply