Рушникосушки: призначення, види

При ремонті або облаштуванні нової ванної кімнати в ній встановлюється рушникосушарка. В далекі радянські часи це був стальний змійовик, проте зараз це архаїзм.

Рушникосушка типа драбинка.

Завдяки сушаркі у ванній кімнаті підтримується не тільки пристрій для опалення і підтримує комфортну температуру, але і зменшує вогкість ванної кімнати. Рушникосушка – джерело тепла і  дає можливість просушувати рушник після чергової водної процедури.

Про рушникосушки

Важко уявити ванну без рушникосушки. Вона багатофункціональна і служить не тільки для прикраси кімнати, а також:

  • допомагає випаровуванню вологи;
  • відсутність конденсату на стінах і стелі ванної кімнати;
  • допомагає підтримувати стабільну температуру;
  • зручно сушити дрібні речі, може служити вішалкою для рушника або банного халата.

Сучасний ринок сьогодні пропонує великий асортимент рушникосушок, моделі найрізноманітніші. Вони відрізняються технічними характеристиками, дизайном і матеріалом, який використовується для їх виготовлення.

Рушникосушки випускають водяні, електричні і комбіновані.

Види сушарок

Унікальною форми рушникосушки можуть бути оригінальним, яскравим елементом ванної і підкреслити її своєрідний стиль. Це різного розміру драбинки, сушарки з вбудованими вішалками. Їх кількість може відповідати числу людей, що живуть в будинку. Є модернізовані моделі, вони мають додатковим функціоналом у вигляді поличок.

Яку водяну рушникосушарку вибрати?

Сьогодні виробник пропонує споживачам рушникосушки зі вуглецевої і нержавіючої сталі, а також зі скла і натурального каменю, міді та латуні. Споживач знаходиться в замішанні, яку вибрати? Хочеться, щоб рушникосушка була якісною, з оригінальним дизайном і з великим терміном експлуатації. Тому на початку слід ретельно вивчити переваги кожної.

Недорогими моделями вважаються сушарки сталеві, які потім фарбуються в потрібний колір. Їх термін експлуатації невеликий, і вартість досить низька. Тому, перш ніж купувати таку сушарку для ванної кімнати, варто задуматися чи готові ви міняти її вже через кілька років. Сталеві сушарки найпопулярніші завдяки низькій вартості. Великий недолік – швидко піддаються корозії.

Відрізняється високою якістю рушникосушарка з нержавіючої сталі. Вона надійна, має великий експлуатаційний термін. Стійка до корозії і витримує в системі високий тиск. Значно дорожче сталевих приладів.

Латунні і мідні сушки для рушників, дорожчі, ніж сушарки з нержавіючої сталі. Головна перевага – не бояться корозії. Допустимий тиск в трубах 5-6 атмосфер. Такі сушарки добре встановлювати в своїх будинках.

На відео як роблять рушникосушки Маріо:

Електричні рушникосушки

Сьогодні досить затребувані сушарки електричні. Вони бувають підлогові, настінні, поворотні і в користуванні набагато простіше водяних. Немає необхідності займатися підведенням водопостачання, всього лише потрібно вставити вилку проводу в розетку. Пристрій безпечний в користуванні.

Електросушарки бувають двох видів:

  • масляні. Головна їхня перевага – після відключення електроенергії, труби сушарки довше зберігають тепло;
  • «Суха» рушникосушарка. Всередині труби знаходиться нагрівальний елемент у вигляді спеціального кабелю. Сушарка має захист, тобто, автоматично відключається при досягненні певної температури.

Рушникосушка – важливий і обов’язковий атрибут будь-якої сучасної ванної кімнати. Сушарка допомагає створити комфортний мікроклімат і підтримувати нормальний баланс вологості і температури у ванній кімнаті. Інтернет-магазини  пропонують споживачам великий асортимент продукції, починаючи від економ-класу до більш дорогих моделей.

Коментарі 1

Leave a Reply