BAXI AMPERA – новий електричний котел

Ось вже багато років бренд BAXI радує своїх клієнтів відмінним опалювальним обладнанням. В лінійці компанії є все: від компактних рішень для невеликих житлових приміщень до комплексних рішень для організації промислової котельні. І тепер вони переходять в нову ЕЛЕКТРИЧНУ ЕРУ з котлом BAXI AMPERA!

котел BAXI AMPERA

У серії представлені моделі потужністю від 6 до 30 кВт в однофазному і трифазному виконанні. Кожен котел – це фактично розумна міні-котельня. Всередині встановлено насос, розширювальний бак, група безпеки. У серії представлені моделі потужністю від 6 до 30 кВт в однофазному і трифазному виконанні. Кожен котел – це фактично розумна міні-котельня. Всередині встановлено насос, розширювальний бак, група безпеки.

Блок панелі управління передбачає роботу з каскадом з двох котлів, бойлером ГВП і декількома контурами, в тому числі контуром «теплі підлоги» зі змішувальним триходовим клапаном. У BAXI Ampera є погодозалежне управління, і в комплекті з котлом поставляється датчик кімнатної і вуличної температури, а також датчик бойлера. У автоматику котла закладена можливість добового і тижневого програмування температури в приміщенні.

Модель оснащена OpenTherm-роз’ємом, який сумісний з системою віддаленого управління ZONT Connect і дозволяє не тільки керувати котлом, але і зчитувати помилки, і відправляти їх користувачеві або сервісного інженера на смартфон. Багаторядковий інформативний дисплей із зручним меню і підсвічуванням відображає інтуїтивно зрозумілі символи та дублює їх текстом.

«Електрична частина котла розроблена з метою забезпечити максимальну надійність. Комутаційна, силова частина і блок управління виконані на окремих платах, що додає всій системі додаткову надійність, перешкодозахищеність і підвищує ремонтопридатність. Силові реле оснащені індивідуальною термічним захистом з гвинтовим з’єднанням контактів, – коментує Андрій Фомін, керівник напрямку продуктового маркетингу. – Окремо встановлено незалежний роз’єднувач, який спрацьовує при відмові реле та аварійному перегрів котла. Є вбудований захист від високовольтних імпульсних перешкод. Силові реле розраховані на 40А і мають дворазовий запас по номінальному струму. Блок живлення електроніки котла має вбудовану стабілізацію і працює в діапазоні вхідних напруг 85-305 Ст. Нагрівальні елементи з низькою питомою тепловою напруженістю гарантують довгий термін служби і дозволяють працювати электрокотлу на антифризах з помірною концентрацією».

На дані моделі діє гарантія 2 роки. Котел може використовуватися як у якості резервного в доповнення до газової, так і якості автономного електричного котла або двох котлів, встановлених каскадом.

Leave a Reply