BAXI Combi 80L + – нові бойлери від BAXI

Компанія HOT-WELL, офіційний представник BAXI в Україні, представила  бойлер непрямого нагріву BAXI Combi 80L +.  Обладнання виготовлене в Італії, має компактну конструкцію та елегантний дизайн.

Бойлер непрямого нагріву BAXI Combi 80L+. з котлом.

Накопичувальний бойлер виготовлений з нержавіючої сталі. У комплект поставки входить датчик температури ГВП, магнієвий анод для захисту від корозії і комплект підключення до котла. Дана модель бойлера комбінується з одноконтурними газовими котлами BAXI Luna Platinum 1.12GA, 1.18GA, 1.24GA, 1.32Ga, а також з котлами BAXI Luna Duo-tec 1.12GA, 1.24GA, 1.28GA. Завдяки тому, що в комплект поставки входить комплект підключення, процес монтажу не складе ніяких труднощів.

Елегантний дизайн і компактні розміри дають можливість без проблем розмістити обладнання в будь-якому сучасному інтер’єрі. Кконденсаційні котли завдяки пальнику з коефіцієнтом модуляції 1:10 і 1: 7, попереднім повним змішуванням газу і повітря, системи адаптивного контролю горіння GAC економить до 30-40% газу в порівнянні зі звичайним котлом. ККД цих котлів досягає 109,8%!

Бойлер непрямого нагріву з нержавіючої сталі забезпечить вас великою кількістю гарячої води від 252 до 550 літрів за 30 хвилин і буде довгі роки радувати надійністю та високою швидкістю нагріву.

Leave a Reply