BAXI виходить на ринок Північної Америки

Північноамериканське представництво компанії BAXI розпочало свою роботу на території США і Канади в липні 2018 року. Компанія постачає обладнання для опалення, водопостачання та кондиціювання. Штаб-квартира знаходиться в місті Ютика, штат Нью-Йорк

BAXI виходить на американський ринок

Компанія BAXI стартувала в Північній Америці!

Керівництво компанії Baxi S.p.A., Італія, оголосило про відкриття локального Представництва BAXI N.A. у Північній Америці. Це дозволить компанії BAXI поставляти свою продукцію, послуги і підтримку «безпосередньо від виробника» для всіх клієнтів, які перебувають на території Північної Америки.

Керуючий директор BAXI S.p.A. Альберто Фавер відмітив: “Ми зможемо краще позиціонувати компанію на ринках США і Канади, що дозволить нам підвищити якість обслуговування клієнтів і розширити присутність на цих ринках”.

Він додав, що розробка технічного оснащення обладнання, дизайну і виробництво BAXI залишаться в Італії.

«Це захоплююча можливість для нас і для майбутнього бренду BAXI на північноамериканському ринку», – сказав Рон Пассафаро, генеральний директор BAXI N.A. – «Прихильність до наших клієнтів відкриває для нас неймовірний потенціал розвитку бренду, безсумнівно провідного в світі. Компанія BAXI працює більш, ніж в 50 країнах світу, і пропонує високоякісне рішення всюди, де є необхідність в комфорті і опаленні. Початок роботи представництва відкриває перед нами нові можливості».

ТМ BAXI – популярний в Україні бренд. Компанія постачає котли, геліоколектори, каміни, теплоакумулатори. Інсталятори по всій країні відмічають високу якість обладнання BAXI, елегантний дизайн та продуману конструкцію.

Leave a Reply