BAXI

Історія BAXI

BAXI S.p.A. – італійський бренд опалювального обладнання та для гарячого водопостачання. Бренд BAXI був створений у 1925 році австрійською родиною Вестен (Westen) як фабрика виробництва емальованої продукції. Поступово компанія перейшла до виробництва сталевих радіаторів, електричних водонагрівачів та газових котлів. З активізацією міжнародного експорту компанія зосередила власні виробничі потужності на виготовленні настінних котлів, що стало відмінною рисою торгової марки BAXI.

Зараз BAXI S.p.A. являється частиною європейської торгової групи BDR Thermea наряду з Remeha, Brotje, Chappee, Potterton, BaxiRoca та ін. Політика BDR Thermea спрямована на розробку обладнання, яке не забруднює навколишнє середовище. Серед найпопулярніших продуктів компанії можна знайти установки з комбінованим виробництвом тепла та електроенергії, котли на біопаливі, теплові насоси, сонячні колектори та унікальна розробка Thermea – міні-ТЕЦ.

Продукція BAXI

Котли займають першу позицію по продажам та є найбільш розвиненою гілкою виробництва BAXI. Лінійка котлів дає найбільший вибір серед всього асортименту продукції компанії. Серед усієї різноманітності моделей можна обирати між настінними та підлоговими, побутовими та виробничими, звичайними та комбінованими з бойлером. Всі котли виготовлені згідно з вимогами сучасності – максимальна енергоефективність, компактні розміри, зручна інтерактивна панель та простота догляду враховані при розробці кожної моделі. За типом та способом споживаємого палива BAXI пропонує наступні котли:

  • газові котли (найпопулярніші моделі – Eco 4 S, Main 5, Luna3, ECO, Nuvola 3, Slim);
  • газові конденсаційні котли (Luna, Duo-tec, Nuvola, Power);
  • твердопаливні котли (BPI-ECO).

BAXI - котли, водонагрівачі, бойлери.

Серед обладнання для систем гарячого водопостачання BAXI виробляє бойлери непрямого нагріву (UB) та газові накопичувальні водонагрівачі.

Теплове обладнання BAXI – це геліосистеми (системи нагріву води за допомогою сонячної енергії) та теплові насоси. BAXI має власне виробництво сонячних панелей і пропонує клієнтам повний перелік обладнання для повноцінного функціонування геліосистем. Тепловий насос PBSi – головна модель BAXI – працює з середнім значенням COP 4.6, є можливість підключення до водонагрівачів іншого типу.

BAXI в Україні

Офіційно представництво BAXI з’явилось в Україні у 2008 році. Розташоване у Києві, представництво не веде безпосередньої підприємницької діяльності. Мета роботи організації – розширення офіційної дилерської мережі в Україні, сертифікація та виведення нових продуктів BAXI на український ринок опалювального та водонагрівального обладнання.
BAXI в Україні має широкий асортимент котлів, водонагрівачів та теплового обладнання.

Контакти:
Представництво BAXI в Україні / BAXI UKRAINE
тел: +38 044 2359659
сайт: baxi.ua