Belimo випустила 100-мільйонний привід для клапана

На початку 2020 року компанія Belimo випустила свій 100-мільйонний привід. Перетнуто новий рубіж в історії компанії.

Проивод BELIMO на клапане.

Лідер світового ринку регулюючих пристроїв систем опалення, вентиляції та кондиціонування повітря BELIMO підтверджує своє зростання, досягаючи рубежу в 100 000 приводів. Є стійкий попит на інноваційні продукти BELIMO, які стійко підвищують комфорт, енергоефективність та безпеку в будинках.

Ларс ван дер Хейген, генеральний директор Belimo, підкреслює, що не тільки кращі продукти і логістика світового класу необхідні для продажу такої великої кількості приводів та клапанів, а також співробітники, які постійно прагнуть запропонувати клієнтам більшу цінність, ніж ті очікують.

Belimo завжди вдається підвищити як енергоефективність, так і комфорт, пояснює ван дер Хейген. «Мова йде про технічні інновації. Будинки несуть відповідальність за 40 відсотків глобальних викидів CO 2 , а при наявності належних систем управління будівлею можна досягти економії енергії до 50 відсотків в порівнянні з будівлями без них ».

100-мільйонний вироблений привід BELIMO PR є частиною моторизованого дискового затвора, який використовується у водному середовищі і завдяки енергоспоживанню всього 20 Вт знижує енергоспоживання більш ніж на 80 % в порівнянні з конкурентними продуктами.

Leave a Reply