DANFOSS “Краща компанія” по Tech Awards Denmark

Компанія Danfoss отримала міжнародне визнання за свої раціональні та інноваційні технічні рішення та була оголошена «Кращою компанією» з винятковою продуктивністю по результатам SDG Tech Awards Denmark. У фіналі Данфосс змагався з Rockwool, Carlsberg, Chr. Хансен та Siemens Gamesa.

Краща компанія DANFOSS 2019/

Вперше церемонія SDG Tech Awards Denmark була організована так, що статуя призу буде передана наступному переможцю на церемонії наступного року. На SDG Tech Awards в Данії припадало сто номінантів, призначених для кількох категорій, де премія за «Кращу компанію» – найбільша нагорода .

«… У Danfoss ми розробляємо та виробляємо технології та рішення, які допомагають зменшити споживання енергії та забезпечити свіжі продукти. … тому для нас природно працювати дуже цілеспрямовано і цілеспрямовано…», – говорить директор з питань сталого розвитку компанії Danfoss, Флеммінг Ліндж Нілсен.

Завдання Danfoss полягає в тому, щоб забезпечити найсучасніші технології для досягнення кліматичних цілей і допомогти нашим клієнтам підвищити свою енергоефективність. Як бізнес, заснований на енергоефективності, рішення Danfoss допомагають нашим клієнтам зменшити споживання енергії та сприяти досягненню цілей сталого розвитку – глобальної спільної структури для пом’якшення зміни клімату.

Прикладом такого рішення є безмасляний компресор Turbocor для кондиціонерів, який на початку цього року був затверджений енергоефективною маркою Solar Impulse і визнаний за внесок у SDG 7 «Доступна і чиста енергія для всіх». Безмасляний компресор Turbocor був спочатку номінований для SDG Tech Awards в Данії в категорії «Управління ресурсами» і був одним з фіналістів у цій категорії.

Sustainary є командою, що стоїть за SDG Tech Awards Denmark, глобальною платформою для впровадження стабільних енергозберігаючих технологій з акцентом на досягнення цілей сталого розвитку. Вони з’єднують технологічні рішення, що базуються на дослідженнях, від університетів з компаніями та інвесторами. Премія дає DANFOSS додаткову мотивацію для продовження надання амбіційних стабільних рішень, які не тільки вирішують один виклик, але й сприяють створенню цінності на місцевому, регіональному та глобальному рівнях.

«Ми працюємо з цілями сталого розвитку, тому що вони добре вписуються в наш бізнес і дають нам платформу для розвитку нашої роботи і участі в проектах з нашими партнерами. Чим більше ми можемо співпрацювати з зацікавленими сторонами в партнерстві, тим більше ми бачимо, що енергоефективне обладнання стає доступним на ринках, які ми обслуговуємо, і тим краще для клімату, ”говорить Флеммінг Ліндж Нілсен.

По матеріалам сайту компанії ДАНФОСС danfoss.com.

Leave a Reply