DANFOSS РСМ PLUS: оновлені модулі управління насосами

Компанія «Данфосс» оновила лінійку модулів РСМ для керування насосними станціями в системах тепло-, холодо- та водопостачання.

Модуль DANFOSS PMC управління насосом.

Інженери «Данфосс» розробили оновили лінійку модулів PCM PLUS для автоматизації управління насосами. Застосування контролера МСХ08М2 значно розширило можливості пристроїв. Покращилась швидкість дії, великий обсяг пам’яті і збільшена кількість входів / виходів.

Мікропроцессорний контролер має передвстановлене програмне забезпечення, надане трьома готовими рішеннями.

Модуль DANFOSS РСМ СР PLUS управляє групою до 4-х насосів і підтримує циркуляцію в різних технологічних системах, а в деяких алгоритмах передбачена функція управління частотними приводами. До пристрою можна підключати електромеханічне реле тиску, аналогові датчики тиску і дискретні датчики перепаду тисків.

Модуль DANFOSS РСМ СWS PLUS призначений для регулювання тиску води в системах з підвищувальним насосом (або до 4-х насосів в одній групі з каскадним підключенням). Пристрій здатний підтримувати постійний тиск на напорі або постійний перепад тиску в різних системах.

Модуль DANFOSS РСМ ММ PLUS здійснює автоматичне вимірювання та індикацію значень параметрів систем, відстеження аварійних ситуацій, а також підрахунок імпульсів з водолічильників. Вбудований інтерфейс дозволяє передавати дані в диспетчерський пункт. Передбачено підключення до 8 аналогових і 8 дискретних датчиків.

Пристрій можливо доукомплектувати модулем розширення PCM EXT, а також виносним дисплеєм.

Leave a Reply