Danfoss Sensing Solutions: ставка на цифрові технології

1 січня 2021 року підрозділ Danfoss Industrial Automation змінить свою назву на Danfoss Sensing Solutions. Із зміною імені компанія зосередить свої зусилля на розширенні асортименту продуктів і послуг, щоб на основі передового досвіду пропонувати більш досконалі прикладні сенсорні технології і рішення.

Danfoss Sensing Solutions

Мегатенденції світового розвитку збільшують потребу в сенсорних технологіях. OEM-виробники, дистриб’ютори та фахівці з установки слідкують за розвитком світу цифрових технологій і змушені приймати серйозні рішення. Вони задаються питаннями: «Яким шляхом рухатися?», «Хто допоможе нам приймати правильні рішення на цьому шляху?». Нова назва відображає готовність ДАНФОС до зустрічі з цифровим майбутнім.

«Ми станемо вашим партнером і допоможемо вам прокласти курс у цій подорожі по світу цифрових сенсорних технологій — сьогодні і завтра”, — говорить віце-президент Danfoss Берт Лаботс (Bert Labots).

Віце-президент Danfoss Берт Лаботс (Bert Labots)

Більш широкий асортимент продукції з урахуванням передових галузевих технологій

За зміною назви слідує нова організаційна структура, завдяки якій DANFOSS зможе пропонувати більш широкий асортимент обладнання, більше видів різноманітних сенсорних технологій, а також унікальну підтримку і обслуговування сенсорних екосистем.

«Як світовий лідер ми знаємо: щоб встигати адаптуватися до швидкого розвитку цифрового середовища, потрібна допомога висококваліфікованого партнера. Danfoss Sensing Solutions пропонує передові рішення і сучасні сенсорні технології, щоб наші замовники і партнери впевнено рухалися вперед. Важливий елемент майбутнього розвитку — додавання в наш асортимент можливості цифрового сенсорного для підключення дротяних і бездротових сенсорних систем. Ще одна відмітна особливість — діагностика та інтелектуальні чутливі елементи, які забезпечують миттєве програмування і віддалену технічну підтримку на стороні датчика», — пояснює віце-президент Danfoss Берт Лаботс.

Індивідуальний підхід — норма для Danfoss Sensing Solutions

Підрозділ Danfoss Sensing Solutions пропонує швидке і просте налаштування всього обладнання під індивідуальні вимоги замовника. Це дозволяє легко адаптуватися до зміни продукції або умов застосування. Заводи і торгові представництва ДАНФОС розташовані в безлічі країн світу. Це означає, що як тільки вам знадобиться допомога, компанія завжди буде поруч, де б ви не знаходилися.

Крокуйте в майбутнє разом з DANFOSS

Є питання? В компанії готові відповісти на них. Регіональний представник Danfoss буде радий обговорити з вами перспективи і зміни, які обіцяє світ цифрових технологій вашої компанії. Зв’яжіться з ДАНФОС, щоб дізнатися про нові сенсорні рішення, що дають неймовірні можливості.

Зміна структури ДАНФОС

З 1 січня 2021 р. змінилася внутрішня структура міжнародної групи Danfoss: холодильна та теплової сегменти бізнесу об’єднані в новий напрямок Danfoss Climate Solutions, основним фокусом якого стануть рішення для збереження клімату і підтримки комфорту.

В обох сегментах, що ввійшли до складу підрозділу Climate Solutions (рішення для систем підтримки клімату), компанія Danfoss є визнаним світовим лідером у розробці і впровадженні передових компонентів і рішень для дотримання необхідних температурних режимів у будівлях, системах опалення,  теплопостачання, а також в процесах виробництва, зберігання та постачання продуктів харчування.

Нова структура буде націлена на створення унікальних пропозицій з точки зору комплексності охоплення інженерних систем будинків і підвищення їх енергоефективності та дозволить ще більше відповідати сучасним вимогам по захисту навколишнього середовища. Президентом Danfoss Climate Solutions призначений Юрген Фішер (Jurgen Fischer).

«Продукти, які ми розробляємо та пропонуємо, відіграють важливу роль у створенні необхідних умов для сталого розвитку. Будівлі повинні бути більш енергоефективними, викиди вуглеводнів повинні бути знижені. Вже зараз у нас є рішення, які здатні внести внесок у декарбонізацію економіки. В цьому процесі важливу роль грають як урядові органи, бізнес, так і приватні особи. Тільки спільними зусиллями ми зможемо впоратися з тими викликами, які ставить перед нами сучасний світ», говорить пан Фішер.

Джерело: сайт ДАНФОС

Leave a Reply