Danfoss Virtus – нові регулюючі блоки

З виходом нових регулюючих блоків Danfoss вся лінійка Virtus на PN16 для гідравлічної ув’язки систем централізованого теплопостачання стала доступна для замовлення.

Регулюючі блоки Virtus від Danfoss.

Регулятори Virtus призначені для гідравлічного балансування в системах централізованого теплопостачання. Їх застосування знижує капітальні та експлуатаційні витрати, спрощує монтаж і настройку, дозволяє оптимізувати роботу систем і теплових пунктів в режимі онлайн.

Тепер для замовлення доступна вся лінійка у виконанні на PN16. Вона включає клапани VFG 22 PN16 DN65-250, які завдяки вдосконаленій камерної системі розвантаження по тиску мають збільшене значення пропускної здатності. Це дозволяє підбирати клапани меншого діаметру і здійснювати підтримку параметрів тиску і витрати навіть в складних і великих системах теплопостачання, опалення. Камерна система розвантаження також знімає всі обмеження на монтажні положення гідравлічних регуляторів, що спільно з невеликими габаритами клапана дозволяє оптимально використовувати простір.

Ще один елемент нової лінійки Virtus на PN16 – регулюють блоки для регулятора перепаду тиску AFP 2, «після себе» AFD 2, «до себе» AFA 2 PN16 і «перепуску» AFPA 2. Для більш точного налаштування у кожного регулятора збільшилася кількість діапазонів по порівняно з колишньою серією.

Крім клапанів і мембран в лінійку Virtus входять інтелектуальні електроприводи. Спільно з новими гідравлічними регуляторами можна використовувати приводи AMEi 6 c функціями iSET для автоматичної зміни настройки перепаду тиску на регуляторі в залежності від керуючого сигналу регулюючого клапана і iNET для дистанційного відстеження та зміни настройки на гідравлічному регуляторі. Застосування тандему цього обладнання підвищує точність регулювання, збільшує термін служби обладнання, дозволяє істотно підвищити ефективність системи в цілому і знизити експлуатаційні витрати на виробництво тепла.

У зв’язку з виходом лінійки гідравлічних регуляторів Virtus на PN16 після розпродажу складських запасів поставки клапанів серії VFG 2 PN 16 DN65-250 будуть припинені. При замовленні слід звертати увагу на те, що оновлені конструктивні особливості клапанів нової серії VFG 22 дозволяють поєднувати їх тільки з регулюючими блоками нової серії AFP 2, AFD 2, AF (P) A 2; застосування клапанів нової серії VFG 22 DN65-250 з регулюючими блоками AFP, AFD і AF (P) A не передбачено. Регулюючі блоки AFP 2, AFD 2, AF (P) A 2 можливо застосовувати з клапанами VFG 2 через спеціальний адаптер.

Leave a Reply