DEFRO

Про DEFRO (ДЕФРО)

Діяльність товариства з обмеженою відповідальністю DEFRO почалась в 70-х роках минулого століття. В даний час компанія є найбільшим виробником твердопаливних котлів центрального опалення в Польщі і одним з лідерів в Європі.

DEFRO –  лідер опалювальної галузі в сфері виробництва котлів на твердому паливі. Це мотивує до подальших дій, які сприяють динамічному розвитку підприємства. Сучасний завод площею понад 20 000 м.кв. розташований в Руді Стравчінській. Постійно відбувається його розширення. На 2019 рік загальна площа перевищила 30 000 м.кв.

У DEFRO працює більше 700 чоловік. Польський виробник твердопаливних котлів DEFRO співпрацює з понад тисячею дистриб’юторів і двома тисячами інсталяторів.. Працівники фірми володіють великим досвідом, сертифіковані зварювальники, професійні адміністративні працівники та широка група технічних консультантів.

Котли на твердому паливі DEFRO.

Котли DEFRO

Компанія пропонує широкий вибір продуктів для опалення, ГВП, приготування їжі. Лінійка DEFRO (ДЕФРО) представлена такими видами обладнання:

  • автоматичні пелетні котли для біомаси
  • автоматичні твердопаливні вугільні котли
  • агрегати на твердому паливі з ручним завантаженням
  • котли на твердому паливі і пелетах високої потужності (75-300 кВт)
  • нагрівальні установки (повітряні котли) для промислових об’єктів
  • твердопаливні котли з плитою для приготування їжі

Вся продукція DEFRO (ДЕФРО) виконана в кращих польських традиціях та відповідає самим жорстким європейським нормам.

DEFRO (ДЕФРО) в Україні

Твердопаливні котли DEFRO (ДЕФРО) широко представлені в Україні. Агрегати користуються стабільним попитом, так як якість польських виробів не викликає питань. Їх конструкція добре “відшліфована”, а у виробництві використовуються тільки якісні матеріали, які забезпечують довгий срок служби та високу ефективність обладнання.

Переглянути перелік офіційних дистрибуторів в Україні польського виробника твердопаливних котлів DEFRO (ДЕФРО) можна за посиланням нижче:

дистрибутори DEFRO в Україні