Польські твердопаливні котли

Серед великої кількості представлених на ринку опалювальних агрегатів вигідно виділяються польські твердопаливні котли. Це економічні, зручні, перевірені вироби для автономного опалення та водопостачання.

Польський твердопаливний котел фото. Пристрої цього типу сьогодні виробляються з великим функціоналом і вже багато років користуються незмінною популярністю.

Польські котли на твердому паливі мають високий функціонал і експлуатаційний потенціал. Багато моделей вже отримали позитивні відгуки покупців.

Види польських твердопаливних котлів і особливості підбору моделей

Твердопаливний котел – це доступний спосіб обігріву приміщення. Його можна придбати за доступною ціною, навіть якщо він вироблений в Польщі. Всі моделі поділяються на кілька типів:

Традиційні (класичні)

Класичні моделі віддають тепло, отримане за допомогою простого згоряння палива (дрова, вугілля). В один відсік завантажується тверде паливо, а через інший йде очистка від золи. Можуть бути виготовлені зі сталі або з чавуну. ККД таких агрегатів не є високим. Головна перевага їх це невисока ціна.

Піролізні

Піролізні твердопаливні котли принципово відрізняються за способом впливу від класичних моделей. В ному паливо спочатку газифікується, а вже піролізний газ переправляється в сопло пальника, змішується з повітрям і повноцінно згоряє. Пристрій складається з двох камер, в нижній частині паливо тліє в результаті чого утворюється газ. Він надходить у верхню камеру де відбувається допалювання. Польські твердопаливні котли одні з найкращих в цьому сегменті.

Пелетні

Пелетні моделі автоматизують процес завантаження палива і очищення котла.

Пелетний котел з Польщі.

Зазвичай котли на пелетах з Польщі на твердому паливі мають такі переваги:

 • показник потужності може досягати 93%;
 • довготривала робота (порівняно з українськими котлами);
 • швидко регулюється температура до комфортної (автоматичні вироби);
 •  продумана конструкція для простого догляду і обслуговування.

Польські бренди

В Польщі багато виробників твердопаливних котлів серед яких можна виділити наступні бренди:

Defro

Польський виробник котлів ДЕФРО постійно покращує свої вироби, використовує іноваційні технології. Це відомий польський бренд з виготовлення котлів Defro. Він є лідером на ринку опалювальної техніки, тому вибрати котел Defro – абсолютно правильне рішення для будь-яких потреб. Така популярність бренду є завдяки не тільки відповідальності у виготовленні своєї продукції, а й постійного доповнення її новими елементами і функціями. Польські котли на твердому паливі Defro завжди залишаються найбільш сучасними і стабільно надійними.

Котел на біомасі ДЕФРО.

SAS

Польська компанія SAS заснована в 1980 році і з самого початку спеціалізується на виробництві котлів на твердому паливі. Постійні інвестиції в розвиток, придбання інноваційного обладнання для різання, згинання, зварювання металу додало високу популярність продукції SAS як в Польщі, так і за її межами – в Росії, Україні, Румунії, Латвії, Словаччині, Литві та інших країнах. Підприємство виробляє котельне обладнання з потужностями 9-272 кВт, що дозволяє його використовувати для обігріву і невеликих будинків, офісів, невеликих і середніх виробничих підприємств.

Лінійка твердопаливних котлів SAS, Польща представлена ​​наступними серіями:

 • MULTI – реторная топка, можливість автоматичної подачі вугілля і ручна закладка
 • GRO-ECO – реторная топка, автоматична подача вугілля, штибу
 • ECO – традиційна топка і автоматична поршнева подача вугілля, пеллет, штибу
 • AGRO-ECO – автоматична подача пеллет, фруктових кісточок, подібних відходів сільгоспвиробництва
 • NWT – засипної котел під вугілля, дерево з нижнім згорянням палива
 • UWT – вугільний з нижнім і верхнім згорянням палива
 • MI – універсальний котел з електронним контролером і вентилятором
 • UWG – нижня згоряння, під вугілля і штиб, без управління

В Україні твердопаливні котли SAS, Польща користуються заслуженою популярністю. З огляду на терміновість переходу на вугілля, дрова і часто невисоку купівельну спроможність користуються найбільшим попитом на даний час у серій NWT, UWT, NWG.

ZAR / ЖАР

ZAR – це команда професіоналів, які знають Все про опалення твердим паливом: пелетами, деревиною, тріскою, вугіллям та ін. Вони завжди готові запропонувати обладнання, яке оптимально відповідає потребам забудовника.

Переваги:

 • На одній закладці дров до 24 годин горіння
 • На одній закладці брикетів до 48 годин горіння
 • 5 років гарантії – 6мм товщина сталі теплообмінника
 • в 7 разів скорочує фінансові витрати

Звичайно, це тільки деякі бренди твердопаливних польських котлів. В цій країні дуже багато виробників, оскільки дрова та вугілля є одним з основних енергоносіїв.

В Україні за останні роки вибір твердопаливного обладнання для опалення та водопостачання значно розширився. Польські котли на дровах, пелетах, вугіллі, брикетах обов’язково варто розглядати при влаштуванні своєї системи.

Leave a Reply