DEVIreg Opti: DANFOSS представив новий терморегулятор

Для електричних кабельних нагрівальних систем типу «тепла підлога» компанія DANFOSS анонсувала новий електронний терморегулятор DEVIreg Opti. Терморегулятор відповідає самим жорстким європейським стандартам екодизайну.

DEVIreg Opti - новий терморегулятор.
DEVIreg Opti – новий терморегулятор

Головна перевага DEVIreg Opti в порівнянні з аналогами – інтелектуальним терморегулятором DEVIreg Smart і багатофункціональним програмованим DEVIreg Touch – нижча ціна.

В DEVIreg Opti вмонтовані три попередньо заданих настройки режиму роботи. Він оснащений тижневим програмованим таймером. За допомогую регулятора тепла підлога DEVIreg Opti легко змінити налаштування системи на час відпустки або перебування вдома. Оптимальне використоання – налаштувати розклад темпеартур, який поєднує високий комфорт та економічність. Є функції визначення відкритого вікна, блокування доступу, захисту від замерзання.

Достатньо великий екран пристрою відображає поточне значення температури.

Клас захисту корпусу терморегулятора відповідає IP21. Його можна встановлювати в любому приміщенні окрім ванної кімнати.

Основні робочі характеристики DEVIreg Opti:

  • Діапазон регулювання температур:
    • повітря – 5-35 ° С
    • теплої підлоги – від 5 до 45 ° С
  • Потужність в режимі очікування – менше 0,5 Вт
  • Розміри – 85 × 85 × 44 мм
  • Вага – 138 г.

Тепла підлога – сучасний вид обігріву, який вдало поєднує високий комфорт та можливість повноцінного опалення в залежності від побажань володаря житла. Кабельні системи “Тепла підлога” швидко монтуються, малі по висоті, добре регулюються, безпечні. Це оптимальне рішення для дитячої кімнати, кухні, ванної кімнати.

Leave a Reply