Електричні котли EKCO.R2 та EKCO.L2 поповнили асортимент UniDim

Електрокотел KOSPELІнтернет-магазин опалення та водопостачання UniDim (Львів) оновив свою лінійку електричних котлів. З 1 квітня 2017 року надійшли в продаж електрокотли серій EKCO.R2 та EKCO.L2, повідомляється на сайті компанії unidim.com.ua. Нові продукти більш функціональні та пристосовані до українських реалій.

EKCO.R2

Електричні котли EKCO.R2 призначені для опалення будинків, квартир, дач, коттеджів, адміністративних та промислових будівель. В наявності UniDim з потужністю від 8 до 24 кВт. Прилад має в комплекті циркуляційний насос, групу безпеки, виносний кімнатний термостат. Термостат розміщується в кімнаті, де буде контролюватись температура та налаштовується простим поворотом ручки. Котел буде вмикатись / вимикатись по передсвстановленій користувачем температурі і це дозволяє економити на опаленні до 20%. Також пристрій можна перевести в економічний режим при якому він буде працювати на ⅔ своєї номінальної потужності. Вузол нагріву, ТЕН електрокотла виконаний з нержавіючої сталі, є надійним та довговічним. Прилад має компактні розміри та зручну внутрішню компоновку.

EKCO.L2

Котли серії EKCO.L2 більш “просунуті” в плані керування. На відміну від попередніх моделей, призначені для опалення та гарячого водопостачання спільно з бойлером непрямого нагріву. В комплекті з котлом серії KOSPEL EKCO.L2 йде тижневий програматор AURATON 2021. Це дозволяє регулювати температуру в приміщенні почасово на протязі доби. Наприклад, в нічний час підтримувати 18 ℃, зранку – 22 ℃, коли нікого нема вдома – 16 ℃. В такий спосіб можливо економити до 30 % витрат на опалення, що при сучасних цінах на енергоносії дуже актуально. Електрокотли KOSPEL EKCO.L2 пропонуються UniDim в діапазоні потужностей 4 – 36 кВт. Прилади 4, 6, 8 кВт можна підключати в однофазну 220 В та трьохфазну мережу 380 В, більших потужностей – тільки в 3-фазну 380 В.

Електричні котли в зв’язку з постійним підвищенням цін на газ стають все більш популярними в Україні, попит на них стабільно росте. Також це незамінний прилад для будівель де заборонено влаштовувати димоходи, використовувати котли з відкритим вогнем. Вони можуть використовуватись як основне або додаткове джерело тепла.

Дуже доцільно використовувати електрокотел при наявності двохтарифного лічильника та акумулюючого баку. Така “звязка” цілком може конкурувати по комфорту опалення, водопостачання та витратам на них з газовим обладнанням.

Leave a Reply