Електричні тепловентилятори

Вентиляторні нагрівачі (або електричні конвективні нагрівачі), дешеві для покупки, але можуть бути дуже дорогими в експлуатації, особливо протягом тривалого періоду часу або при використанні для обігріву великих площ. Ці типи обігрівачів зазвичай мають одну з двох різних форм – високу і вузьку, та низьку і плоску. Якщо ви обираєте між ними, то висока і вузька версія зазвичай краще, оскільки в ній швидше циркулює більше повітря.

Як працюють електровентилятори?

Електричні тепловентилятори працюють, пропускаючи струм через резистивну нагрівальну котушку, яка перетворює електричну енергію в теплову. Потім повітря надходить через цю резистивну нагрівальну котушку за допомогою вентилятора, де воно швидко нагрівається і видувається всередину приміщення. Через те, як вони працюють, електровентилятори також висушують повітря і можуть циркулювати пил, що, в свою чергу, може викликати сухість очей та біль у горлі, або створити проблеми для людей з алергією чи проблемами з диханням.

Електричний тепловентилятор.

Електричні тепловентилятори зазвичай мають термостат, який дозволяє контролювати кількість теплоти, що виробляється, а також часто регулюється швидкість вентилятора. Більшість переносних обігрівачів вентиляторів двошвидкисні. Можна просто відключаючи нагрівальний елемент, коли це не потрібно.

Де їх можна використовувати?

Оскільки вони є конвекційними обігрівачами і циркулюють тепле повітря, вентилятори є ефективними для опалення невеликих кімнат, таких як спальні та кабінети. Їх можна використовувати в будь -яких місцях, але оскільки вони є портативними електричними приладами, їх не слід використовувати поблизу чи біля джерел води. В ідеалі ці вентилятори повинні знаходитись на підлозі. Тепле повітря, яке вони виробляють, неминуче піднімається, тому розміщення їх внизу допоможе забезпечити більш рівномірне прогрівання приміщення.

Такі опалювальні прилади ніколи не слід накривати – це може дуже швидко викликати пожежу.

Наскільки енергоефективні електричні тепловентилятори?

Електричні опалювальні прилади є надзвичайно неефективними, і порівняно з більшістю інших типів обігрівачів, вони дуже дорогі в експлуатації – що прикро, якщо врахувати, наскільки дешево їх купувати! Електроенергія сама по собі є дуже неефективним джерелом палива з точки зору CO 2, викидів пов’язаних з його виробництвом. Один нагрівач з електричним вентилятором може споживати більш ніж у три рази більше електроенергії, ніж нагрівач кондиціонера з зворотним циклом від 4 до 6 зірок, що робить його одним з найбільш неефективних варіантів опалення.

Більш ефективними є водяні тепловентилятори. Ви можете перейти на сайт офіційного дилера приладів Volcano та дізнатись більше про цей продукт.

Переваги та недоліки

Переваги Недоліки
Швидко нагрівається Шумний
Дуже дешево купити Висушує повітря, може посилити алергію
Портативний – можна використовувати практично скрізь Вкрай неефективний і дорогий в експлуатації
Потенційна небезпека пожежі

 

Leave a Reply