FONDITAL буде виробляти котли і радіатори в Росії

В економічній зоні «Липецьк» (Росія) запрацював завод по вирбництву котлів і радіаторів. Це підприємство італійського інвестора «FONDITAL».

Радіатори фондітал лінія завод.

Є одна особливість FONDITAL: збирати котли опалення традиційно довіряють … тільки жінкам. З двох причин: вони більш посидючіші і уважні при роботі з дрібними деталями. Представник компанії: «Що стосується фінального контролю, ми вважаємо, що краще справляються чоловіки. Хоча не буває правил без винятку.».

На новому підприємстві випускають котли та радіатори опалення. Це перший завод FONDITAL, побудований за межами Італії. Як кажуть інвестори, ОЕЗ «Липецьк» – ідеальне місце з точки зору логістики. Плюс потужна інфраструктура. Виробничі потужності FONDITAL в цифрах:

  • 5 млн. cекцій радіаторів в рік;
  • 30 тис. rотлів на рік.

Компанія FONDITAL на ринку опалювального обладнання вже понад півстоліття. Незважаючи на те, що Італія – ​​тепла країна, з м’яким кліматом, її продукція призначена для найміцніших морозів. В Росії радіатори та котли опалення підприємства «Фондіталь» користуються найбільшим попитом в Сибіру. Продукція, яку випускають на підприємстві, піде, в тому числі на експорт в країни Митного Союзу. На внутрішній попит теж розраховують.

Ілля Тузов, заступник глави адміністрації Липецької області: «В наших інтересах, будівельним компаніям закуповуватися ту … логістичні касти скорочують витрати. Для нас це гарантовано надійний постачальник, до якого завжди можна доїхати – 20 хвилин від Липецька, і перевірити, в якій стадії знаходиться замовлення ».

Зараз тут працюють 50 осіб. Але вже в наступному році робочих місць на підприємстві стане в кілька разів більше. Орландо Ніболі, президент групи компаній «Ніболі»: «Зараз ми переходимо до другого кроку – ми відкриємо тут ливарне виробництво. Щоб був повний цикл випуску нашої продукції ».

Особлива економічна зона «Липецьк» сьогодні перетворилася на справжнє промислове місто. Уже 23 заводи працюють. Зареєстровано понад 60-ти компанії. І в цьому році темпи розвитку теж високі.

Leave a Reply