Форсунка HUNTER MP Rotator: правильний полив присадибної ділянки

При влаштуванні поливу присадибної ділянки потрібно врахувати декілька важливих факторів. Зокрема, інтенсивність поливу, радіус та напрямок подачі, стійкість системи до забруднення. Надійне та універсальне рішення – багатоструменеві форсунки HUNTER MP Rotator.

форсунка HUNTER MP Rotator

Що таке форсунка HUNTER MP Rotator?

HUNTER MP Rotator –  багатоструменеві, мультинапрямкові сопла для оптимальної витрати води на полив присадибної ділянки, газонів і таке інше. Замість звичайного розбризкування води, сопла MP Rotator повільно подають воду струменями. Грунт краще вбирає її, що в значній мірі скорочує скупчення рідини на поверхні, запобігає появі калюж. Це революційне рішення в технологіях іригації, і є достойною відповіддю на виклики по  проблемам економії водних ресурсів.

Переваги сопел HUNTER MP Rotator для поливу

Форсунка MP Rotator покриває більшу площу поливу в порівнянні з традиційними дощувачами, і забезпечує точний покрив при будь-якому секторі і радіусі. При зменшеній витраті час роботи збільшився в два рази в порівнянні з традиційними дощувачами, що значно знижує ймовірність скупчення води на поверхні – це ідеальне рішення для схилів і щільних грунтів. Завдяки збільшенню ефективності, витрата води в порівнянні з традиційними дощувачами зменшується на 30%. До переваг HUNTER MP Rotator відносяться:

 • висока надійність
  Завдяки запатентованому подвійному виштовхувачу сопло для поливу надійно захищене від зовнішніх забруднень. Зйомний фільтр не допускає бруд з трубопроводу на робочі частини.
 • точна подача
  Можливість регулювати інтенсивність, радіус, сектор поливу. Вода поливає саме там де треба і в потрібній кількості. Мінімальний радіус 25%.
 • ефективність
  Струмені, які обертаються, забезпечують рівномірне покриття незалежно від напрямку та сили вітру.
 • простий монтаж
  Підходить до всіх стандартних корпусів розпилювачів, ідеальний для модернізації існуючої системи поливу. Використовуйте MP-HT для корпусів розпилювачів з внутрішнім різьбленням.

Конструкція форсунка HUNTER MP Rotator.

Рівномірний розподіл поливної води

Сопло MP Rotator точно підтримує рівномірність, низьку норму поливу і може налаштовуватися по сектору і радіусу, що полегшує проектування поливу ділянок нестандартної форми. Норма поливу при використанні стандартного сопла MP Rotator становить 10 мм / год, і 20 мм / год – при використанні сопел серії MP800, що більше відповідає всмоктуючій здатності звичайного ґрунту.

Звичайні дощувачі мають «сліпі» зони і утворюють скупчення води на поверхні. Щоб підтримувати ландшафт зеленим і забезпечити полив навіть самих сухих зон, за неможливістю забезпечити рівномірний полив доводиться заливати ділянки. Витрату води також зазвичай не можна регулювати. Традиційні дощувачі мають норму витрати приблизно 40 мм / год, що призводить до утворення калюж на поверхні. Стандартні грунти не можуть вбирати воду так швидко.

Комфортне проектування системи поливу присадибної ділянки

MP Rotator є відмінним вибором для нових систем, оскільки забезпечує величезну гнучкість (радіус поливу від 1,5 до 10,7 м), знижує матеріальні витрати і підвищує ефективність роботи системи поливу. Також MP Rotator відмінно підійде для реконструкції старих систем – модернізація може вирішити проблеми як з низьким тиском трубопроводу, так і з малим охопленням поливу. Встановіть сопло MP Rotator на будь-яку стандартну головку дощувачів або чагарниковий адаптер, і ви отримаєте розприскувач з високою рівномірністю поливу і точним витратою води при будь-якому секторі і радіусі.

Вибір інтенсивності поливу з HUNTER MP Rotator

Інтенсивність поливу – це величина, яка відображає те, наскільки глибоко проникає вода вглиб грунту за певний період часу. Різні типи спрінклерних сопел подають воду з різною інтенсивністю. Якщо інтенсивність поливу, тобто норма витрат, збігається зі швидкістю вбирання грунту, то ризики скупчення води на поверхні зводяться до мінімуму.

Стандартні сопла MP Rotator володіють низькою нормою поливу 10 мм / год для щільних грунтів і крутих схилів. Використовуйте сопла серії MP800 з нормою поливу 20 мм / год для грунтів середньої щільності і пологих схилів. Спринклерні сопла з нормою поливу 40 мм / год відмінно підходять для піщаних грунтів.

Інтенсивність поливу присадибної ділянки.

Висновок
Завдяки надміцній конструкції форсунки HUNTER MP Rotator забезпечують максимальну ефективність і є одними з найбільш затребуваних продуктів для поливу. Запатентована технологія подвійного виштовхування висуває сопло тільки після повного підйому механізму, що забезпечує чудовий захист від бруду і сміття. Повний комплект допоміжного обладнання дозволяє з легкістю виконувати обслуговування виробу в умовах експлуатації. На сайті https://www.aquaprice.com.ua/avtopoliv/hunter/forsunki-mp-rotator/ ви можете придбати обладнання для поливу по хорошим цінам з доставкою в будь-яке місто України. 

 

Leave a Reply