Grundfos ALPHA1 L, ALPHA2 і UPS: розширення модельного ряду

Компанія Grundfos розширила модельний ряд циркуляційних насосів ALPHA1 L, ALPHA2 і UPS серії 100. Обладнання призначене для систем опалення та гарячого водопостачання в приватних будинках, котеджах, дачах.

Циркуляційний насос грундфос альфа.

У модельний ряд ALPHA1 L, ALPHA2 і UPS серії 100 додалися циркуляційні насоси з настпними змінами:

  • зі зменшеним номінальним діаметром всмоктуючого і напірного патрубків – від 15 мм
  • монтажною довжини – 130 мм.

Можливість вибрати необхідний приєднувальний розмір і монтажну довжину циркуляційного насоса – важливий показник. Чим ширший асортимент, тим обладнання зручніше для монтажу. Зазвичай для установки насосів на трубу не придатного розміру використовують спеціальні перехідники, проте в цьому випадку знижується ККД насоса.

Нові насоси ALPHA1 L, ALPHA2 і UPS 100 зі зменшеними приєднувальними розмірами доповнять асортимент GRUNDFOS і позбавлять монтажників від зайвого клопоту.

Крім того, Грундфос знизив ціни на вже існуючі насоси зі зменшеними монтажними розмірами. Тепер прайсові ціни на UPS серії 100 з монтажною довжиною 130 мм типорозмірів 20-ХХ і 25-ХХ прирівняні до цін на аналогічні моделі типорозмірів 25-ХХ з монтажною довжиною 180 мм. Вартість ALPHA1 L з монтажною довжиною 130 мм типорозміру 25-ХХ прирівняна до цін на аналогічні моделі типорозмірів 25-ХХ з монтажною довжиною 180 мм.

GRUNDFOS UPS – тришвидкісні відцентрові насоси з «мокрим» ротором, призначені для забезпечення циркуляції рідин в системах опалення, кондиціонування та гарячого водопостачання. GRUNDFOS ALPHA – насоси для систем опалення та гарячого водопостачання, відмінною рисою яких є максимальне енергозбереження.

Leave a Reply