Grundfos оновлює лінійку насосів CR

Компанія Grundfos анонсувала другий етап оновлення лінійки вертикальних багатоступеневих насосів Grundfos CR. Насоси типорозмірів CR 150 замінюються на CR 155,  а моделі типорозмірів CRE 90/120/150 знімаються з виробництва на користь нових типорозмірів CRE 95/125/155.

Багатоступеневий насос GRUNDFOS CR.

Нові насоси мають ряд переваг. Серед них:

  • майже дворазове збільшення робочих характеристик
  • значне підвищення ефективності
  • істотне зниження NPSH (Net Positive Suction Head – чистий позитивний натиск на всмоктуванні).

«Основною технічною новацією в нових насосах GRUNDFOS CR стаd унікальний пристрій компенсації вертикальних осьових навантажень Thrust Handling Device (THD), що дозволило збільшити термін служби підшипників електродвигуна. Гідравлічний ККД обладнання збільшено на 4-9% за рахунок інноваційної оптимізованої конструкції проточної частини. Завдяки модульній конструкції істотно збільшений модельний ряд насосів та варіативність компонування систем», – говорить Максим Семенов, керівник відділу продуктового менеджменту GRUNDFOS.

Перший етап оновлення CR почався в червні цього року. Насоси типорозмірів CR 90 і CR 120 були зняті з виробництва і замінені насосами нових типорозмірів CR 95 і CR 125 відповідно. Подальше оновлення лінійки очікується в 2019 році.

Багатоступеневі насоси CR використовуються в різних галузях промисловості. Вони встановлюються в системах технологічного водопостачання, ультрафільтрації, в басейнах, застосовуються для перекачування кислот і лугів. Насоси придатні для перекачування малоагресивних рідин, мають високу корозійну стійкість. Ключові переваги оновленного обладнання – енергоефективність, зручність технічного обслуговування, компактність, можливість створення високого тиску за допомогою одного пристрою.

Детальні технічні характеристики нових насосів можна знайти в програмі підбору обладнання Grundfos Product Center.

Leave a Reply