Grundfos отримав премію в області інтернету речей (IoT)

Grundfos спільно з компанією Ericsson отримали авторитетну міжнародну премію IoT Global Award за співпрацю в області інтернету речей. Нагорода присуджена за розробку рішень для прогнозування термінів ремонту і заміни насосів.

Інтелектуальний насос Грундфос.

Концерн Ericsson, найбільший виробник телекомунікаційного обладнання, і Grundfos отримали премію IoT Global Award в категорії «Промисловість і технології» за співпрацю в області розробки інноваційних рішень для водопостачання. Всього на нагороди претендували 150 учасників. Вони змагалися в 11 номінаціях, що охоплюють всі сфери застосування інтернету речей (Internet of Things, IoT).

Ericsson є одним з партнерів Grundfos зі створення цифрової інфраструктури для управління системами водопостачання по всьому світу. Компанії розробляють рішення, завдяки яким можна прогнозувати терміни ремонту або заміни насосів. Встановлені на насосах датчики збирають дані про температуру, тиск, частоту обертання валу. На основі цієї інформації система визначає стан насоса і пророкує можливі поломки.

Надалі за допомогою технології інтернету речей насоси підприємства, встановлені в різних будівлях і спорудах по всьому світу, можна буде об’єднати в єдину екосистему, що дозволить оперативно реагувати на технічні збої і в кінцевому підсумку – поліпшити якість життя водоспоживачів по всьому світу.

“Ми працюємо над насосами нового покоління, які будуть об’єднані за допомогою інтернету речей в єдину екосистему. Такий тип з’єднання дозволить отримувати дані про всі насоси-учасники системи, завчасно передбачати вихід обладнання з ладу і повідомляти про необхідність заміни. Крім того, на основі цих даних можна оптимізувати водоспоживання “, – говорить директор Grundfos з цифрових технологій Фредрік Остбі (Fredrik Östbye).

Leave a Reply