Grundfos Remote Mixed Reality Support: за технологію віддаленної підтримки премія

Grundfos став володарем престижної міжнародної премії в галузі дизайну German Design Award 2019. Нагорода присуджена за технологію для віддаленої технічної підтримки Grundfos Remote Mixed Reality Support, яка розроблена компанією Unity Studios.

Grundfos Remote Mixed Reality Support отримала нагороду German Design Award в категорії «Кращий комунікаційний дизайн». Рішення поєднує технології змішаної реальності (MR), віртуальної реальності (VR) і штучного інтелекту (Artificial Intelligence, AI). Технологія дозволяє оператору, який працює з обладнанням Grundfos, отримати віддалену підтримку від експерта, який може знаходитися в будь-якій точці світу.

Grundfos Remote Mixed Reality Support працює наступним чином: оператор за допомогою спеціального шолома і VR-окулярів HoloLens від Microsoft отримує повну інформацію про стан устаткування в режимі реального часу. У разі, якщо він виявляє будь-які неполадки або у нього виникають питання по роботі насосів, він може зв’язатися зі службою технічної підтримки Grundfos. Завдяки технологіям MR, VR і AI експерт бачить обладнання так само, як оператор на місці. Детальніше дізнатися про Grundfos Remote Mixed Reality Support можна з відеоролика компанії Unity Studios:

Премія German Design Award створена в 1969 році за ініціативою Міністерства економіки та технології Німеччини. Вона вручається компаніям за досягнення в області продуктового дизайну в різних секторах промисловості: виробництві побутового та промислового обладнання, товарів народного споживання, предметів меблів, одягу та інших. Учасники змагаються в номінаціях, розділених на три категорії: «Кращий комунікаційний дизайн» (Excellent Communications Design ), «Кращий продуктовий дизайн» (Excellent Product Design) і «Універсальний дизайн» (Universal Design). Grundfos отримував престижну нагороду вже не раз. Так, в 2018 році приз був присуджений концерну за насосну установку GRUNDFOS SCALA2 і терміналу для роздачі води GRUNDFOS AQtap, а в 2017 році – за циркуляційний насос GRUNDFOS ALPHA3.

Leave a Reply