GRUNDFOS SB HF 5-55 і SB HF 5-70 – нові колодязні насоси на теренах СНД

Grundfos виводить на ринок СНД нові моделі заглибних колодязних насосів SB HF 5-55 і SB HF 5-70.

Схема монтажа насоса колодязного ГРУНДФОС SB.

Устаткування відрізняється від попередніх моделей великими показниками напору і подачі. Перевагами нових насосів GRUNDFOS SB HF 5-55 і SB HF 5-70 також є покращена конструкція і розширена сфера застосування.

GRUNDFOS SB – заглибні колодязні насоси для систем водопостачання. Вони застосовуються для перекачування чистої води з колодязів, резервуарів і дощових накопичувальних баків.

“Нові моделі GRUNDFOS SB HF 5-55 і GRUNDFOS SB HF 5-70 значно відрізняються від продуктів раніше існуючої лінійки. Так, корпус і робочі колеса насосів виконані з нержавіючої сталі, що забезпечує довгий термін служби. Максимальна глибина занурення збільшена до 15 м нижче рівня води, що дозволить використовувати насос в більш глибоких колодязях і свердловинах », – інформують в компанії ГРУНДФОС.

Нові моделі мають сітчастий фільтр з нержавіючої сталі з діаметром перфорації 1 мм, що запобігає потраплянню всередину великих часток. Конструкція насоса включає в себе також поплавковий вимикач, який забезпечує зупинку роботи насоса при низькому рівні води.

Leave a Reply