GRUNDFOS відзначає 50-річчя свердловинних насосів SP та зупиняє виробництво UP 15-14 BUT

свердловинний насос серії ГРУНДФОС SP

Компанія GRUNDFOS повідомила про декілька останніх подій в компанії. Головні з них:

  • 50-річчя “класичних” свердловинних насосів серії ГРУНДФОС SP;
  • зняття з виробництва рециркуляційних насосів UP 15-14 BUT.

У 2017 р свердловинному насосу GRUNDFOS SP 50 років. Півстоліття тому ГРУНДФОС перший в світі випустив обладнання з нержавіючої сталі для підземного водопостачання. Більше 4 000 000 насосів SP було вироблено за цей період.

П’ятдесятиріччя насосів SP для нас важлива дата. Протягом багатьох років вони користуються великим попитом в комерційному і цивільному будівництві. Вони забезпечують водою тисячі будинків, мільйони людей. Популярність обладнання виразно говорить про те, наскільки інноваційним і продуманим воно є. Наш секрет – це оптимальне поєднання компонентів: конструкції, технологій і матеріалів, – коментує Сорен Скьялм-Расмуссен (Søren Skjalm-Rasmussen), директор по розвитку водопостачання та водовідведення GRUNDFOS.

З 1967 р. налагоджено виробництво насосів SP. Постійний розвиток технологій дозволив значно розширити їх функціональність і сфери застосування. Так, крім водопостачання з підземних джерел, SP застосовується в системах зрошення, зниження рівня ґрунтових вод, пожежогасіння, підвищення тиску і інших випадках промислового використання.

Конструкція з нержавіючої сталі насосу стійка до можливої коррозії. Це дозволяє застосовувати його в важких умовах експлуатації, що потребують підвищеної надійності обладнання. Сучасні свердловинні насоси GRUNDFOS SP можна підключити до елементів сонячного харчування і використовувати навіть в районах, де немає стабільної енергосистеми. Така якість обладнання дозволяє компанії GRUNDFOS реалізовувати проекти з водопостачання в країнах, що розвиваються Африки та Східної Азії.

З розширенням функціоналу насосів SP, протягом усіх 50 років GRUNDFOS постійно зменшував енергоспоживання обладнання. В результаті останнє покоління насосів SP істотно перевершило вимоги ЄС з енергозбереження.

Ювілею SP присвячена низка святкових заходів як в головному офісі Концерну, так і в локальних компаніях.

У зв’язку з переходом на енергоефективне обладнання з двигунами на постійних магнітах GRUNDFOS припиняє виробництво рециркуляційних насосів для систем ГВП UP 15-14 BUT (96433886). Для заміни компанія пропонує насоси UP 15-14 B PM (97916771) і UP 15-14 BA PM (97916757).

Leave a Reply