Газовий котел NAVIEN Deluxe 10K, як спосіб зменшити абонплату за газ

Газовий котел NAVIEN-Deluxe-10K
Газовий котел NAVIEN-Deluxe-10K

Як відомо, згідно рішення НКРЭКУ з 1 квітня встановлюється абонплата за транспортування природного газу. “Мухи окремо, котлети окремо.” Тепер споживачі будуть окремо оплачувати за газ та окремо за його трнспортування. Причому, абонплата за транспортування газу не підлягає субсидуванню.

І поки окремі політики та активісти дружно піаряться на цьому нововведенні, постачальник газових котлів, корейська компанія NAVIEN пропонує реальний спосіб знизити абонплату.

Абонплата буде нараховуватися щомісячно, незалежно від фактичного обсягу споживання. Її розмір визначається в залежності від типу газового лічильника на підставі приєднаної потужності кожного споживача. Кожен споживач стає безпосередньо зацікавленим в зниженні номінальної опалювальної потужності використовуваного ним котла, оскільки від неї залежить тип встановлюваного лічильника. Звичайно, без втрати комфорту по опаленню та ГВС.

Оскільки реальні втрати тепла переважної більшості приватних будинків, квартир, дач та коттеджів  не перевищують 10 кВт, NAVIEN при виборі опалювального приладу пропонує звернути увагу на настінний двоконтурний газовий котел із закритою камерою згоряння NAVIEN DELUXE 10K з такими показниками:

  • максимальна опалювальна потужність 10 кВт;
  • номінальною витратою газу 1,16 м3 / год;
  • продуктивністю по гарячій воді 13,8 л / хв при нагріванні на 25С.

Відповідно до технічних даними котла, він може експлуатуватися спільно з газовим лічильником G1.6, що дозволяє його користувачеві платити мінімально можливу абонентську плату. Звертаємо Вашу увагу, що різниця в розмірі абонентської плати, сплачена протягом терміну експлуатації обладнання значно перевищує його вартість.

Абонплата за газ це загальноприйнята практика в європейських країнах, а також вимога МВФ, яку український уряд не може ігнорувати. Незважаючи на великий суспільний резонанс, вона буде введена. Тож, вдаримо газовим котлом NAVIEN DELUXE 10K по введенню абонплати на газ. Без втрати комфорту проживання.

Leave a Reply