Гібридні системи тепловий насос + конденсаційний котел показали 250% зріст

Тепловий насос + конденсаційний котел - гібридна система.

Як повідомляє італійський портал EXPOCLIMA, в Італії за попередні два роки продажі гібридних систем (конденсаційний котел + тепловий насос) зросли більш ніж на 250%.

Гібридне опалювальне обладнання є нішевим і поки що не знаходить значного попиту у широкого кола споживачів. Та завдяки високій екологічності та енергоеффективності в нього є майбутнє і це показує зріст продажів комплектів тепловий насос + конденсаційний котел більш ніж в 2,5 рази за останні 2 роки.

На сьогоднішній день поєднання теплового насоса і конденсаційного котла є оптимальним і надає користувачу такі переваги:

  • використання різних джерел енергії (газу чи електроенергії)
  • гнучка логіка управління за допомогою сучасної автоматики
  • можливість керування через інтернет
  • висока ступінь енергозбереження
  • високий комфорт проживання
  • системи надійні та безпечні

На поточний час Італія та Німеччина задають тон на ринку гібридних систем для опалення. Україна тільки стала на шлях використання енергоносіїв по ринковим цінам і нам поки що не до гібридних систем – хоча би зробити утеплення, встановити просто енергоефективний котел, забезпечити термостатичне регулювання та збалансувати систему. Та час не стоїть на місці – все більше з’являється сонячних колекторів, теплових насосів, конденсаційних котлів.
А італійські тенденції на ринку гібридного обладнання будуть нам вказувати в якому напрямі рухатися.

Leave a Reply