Як вибрати електричний інфрачервоний обігрівач: основні критерії

Стрімко зростаюча популярність інфрачервоних обігрівачів обумовлена ​​результативністю їх використання. Прилади мають високий ККД і забезпечують якісний обігрів. Багато з них універсальні, тому придатні для використання навіть на вулиці, якщо дотримується техніка безпеки.

Інфрачервоний обігрівач на стіні.

Зовні інфрачервоний обігрівач не схожий на іншими видами опалювальних приладів, наприклад радіатори чи конвектори. Видає його особливий нагрівальний елемент. Він може бути кварцовим, вольфрамовим або мікатермічним. Також є інші різновиди нагрівачів, вони зустрічаються рідше.

Варто вибирати обігрівач за тими параметрами, які впливають на ефективність роботи і зручність експлуатації.

Виробник

Інфрачервоні обігрівачі є в асортименті багатьох виробників кліматичного обладнання. Лідером на ринку ІК-девайсів вважається компанія UFO. Вона створює обігрівачі, які можна встановлювати в житлових приміщеннях, закладах громадського харчування, на терасах або літніх майданчиках.

Площа обігріву

Інформація про те, що інфрачервоні прилади можна використовувати тільки в маленьких приміщеннях, – це міф. Максимальна опалювальна площа залежить від потужності вбудованого нагрівального елементу. Чим він продуктивніше, тим більше опалюваний метраж.

Особливості установки

Зручніше використовувати ті моделі обігрівачів, які можна ставити на підлогу і монтувати на стіну. Для підлогової установки потрібна телескопічна ніжка-штатив. На стіну ж прилад монтується за допомогою кріпильних елементів.

Додаткові функції

Розширені функціональні можливості роблять експлуатацію максимально комфортною. Серед корисних функцій:

  • зональний і точковий обігрів,
  • регулювання температури,
  • налаштування режиму потужності,
  • дистанційне управління.

Вартість

Ціна ІК-пристроїв залежить від типу нагрівального елементу, а також його потужності. Знайти гарне рішення з високими показниками продуктивності можна навіть в бюджетному ціновому сегменті.

Leave a Reply