Яку рушникосушку вибрати? Стиль

Для багатьох людей вибір стилю рушникосушки, яку ви хочете встановити в своїй ванній кімнаті чи на кухні, є найбільш захоплюючим і цікавим процесом.

Якщо це перший раз, коли ви поринули у світ рушникосушок, то ви можете бути приємно здивовані кількістю вибору. Ми розберемо найпоширеніші стилі нижче, щоб допомогти вам прийняти найкраще рішення для вашого будинку.

Сходові

Сходова рушникосушка.

Сходові рушникосушки – найпоширеніший і популярний тип в Україні. Вони відомі своєю стильною простотою. Сходові нагрівачі підходять і для 5-зіркових готелів у ванні кімнати, і для невеликих квартир. В результаті з’явився величезний вибір доступних розмірів.
Вони не тільки практичні. Сходові рушникосушки виглядають фантастично в будь-якій кімнаті, в якій вони встановлені, включаючи ванні кімнати і все частіше кухні.

Горизонтальні

Горизонтальна рушникосушарка.

Рушникосушки часто вважаються доступними тільки у вертикальній орієнтації, проте це не так. Не у всіх є місце для установки вертикального сходового приладу, особливо в невеликій ванній кімнаті, кухні та туалеті.
У цих типах кімнат, де простір знаходиться на нижньому рівні, горизонтальні рушникосушки вступають у свої права і є більш корисними, ніж вертикальні. Горизонтальні нагрівачі дуже популярні для монтажу під вікнами ванної кімнати або навісними шафами.

Вибрати рушникосушку ви можете на сайті https://terma-pl.com.ua/. Тут можна знайти як прості та недорогі моделі, так і горизонтальні, дизайнерські, декоровані. Компанія пропонує водяні, електричні та комбіновані нагрівачі.

Вигнуті

Інший популярний тип, який є розумною варіацією на сходовому стилі, – це рушникосушка з вигнутими перемичками. Геніальний дизайн найкраще проглядається в профіль, де добре видно горизонтальні поперечини, вигнуті назовні.

Рушникосушка з вигнутими сходами.

Причина, по якій вигнуті рушникосушки стали популярними, полягає в тому, що кривизна прутів забезпечує додатковий простір за сходами. Це полегшує підвішування товстих рушників, гарантуючи, що вони кожен раз сушаться і нагріваються рівномірно.

Традиційні

Незалежно від того, чи є у вас старовинна нерухомість або ви просто хочете привнести в свою ванну кімнату якийсь лаконічний стиль – це традиційна сушарка. Крім деякого сільського шарму, традиційні рушникосушки з підігрівом дуже практичні по своїй природі.

Традиційна рушникосушка.

Маючи схожість з типовим радіатором, традиційна рушникосушка видає високу теплову потужність завдяки своїй великій камері. Хромована нагрівається планка зверху забезпечує достатньо місця для рушника, що призводить до краще з обох світів для вашої ванної кімнати.

Дизайнерські

Для тих, хто з більш високим бюджетом і хоче створити першокласний, неповторний стиль варто вибрати дизайнерську рушникосушку. Мало того, що дизайнерські рушникосушки виглядають приголомшливо, вони часто мають також і більш високі технічні характеристики. У багатьох виробників ви також можете знайти інноваційні моделі за доступними цінами, хоча зазвичай коштують вони недешево.
До дизайнерських елементів відносяться:

  • оригінальність форми
  • особливе покриття
  • оснащеність сучасною автоматикою

Дизайнерські сушарки для рушників.

Кількість стильної уяви, яка йде на виробництво дизайнерських рушникосушок, приголомшує. Діапазон дизайнерських рушникосушок досить широкий і вам потрібно добре вивчити всі пропозиції ринку.

Leave a Reply