IMMERGAS в польових умовах знайомив українців з новинками клімат-контролю

Дорожнє мобільне шоу IMMERGAS CAIUS BIGA ROAD SHOW.

Мобільне дорожнє  шоу Caius Biga Immergas пройшло в Україні в Україні 10-17 жовтня. Компанія представила інноваційні домашні кліматичні рішення для систем опалення та водопостачання.
Демонстрація новинок тривала один тиждень. Загалом Caius Biga покрив більше 5 тис. кілометрів і відвідав шість міст.

У презентаційних ініціативах, організованих партнером Immergas в Україні компанією OPTIM, взяли участь 250 техніків та спеціалістів з монтажу систем домашнього клімат-контролю.
Відповідно до традиції гостинності, якими виділяються Італія та Україна, учасники шоу скуштували добру піцу, ковбаси та випили 500 літрів пива.

Антоніо Ромерса, відповідальний за комерційні події в Італії та за кордоном, взяв участь у показовому заході Immergas. Дорожнє шоу відвідало міста Ужгород, Івано-Франківськ, Чернівці, Чернігів, Вінницю та Рівне. На кожній зупинці продуктові лінії та системи Immergas привернули велику увагу, так що нове шоу Immergas вже планується на 2018 рік у співпраці з компанією Optim, яка працює з офісу в Києві з 1995 року, з 18 філіями в різних містах України та штатом більше 200 чоловік.

Caius Biga – це мобільне шоу, призначене для демонстрації нових продуктів Immergas, організоване спільно з дилерами в Італії та за кордоном. Оглядачі можуть ознайомитись з новими опалювальними котлами, бойлерами, тепловими насосами, соларними системами та іншим передовим обладнанням італійського виробника.

«У середньому, Caius Biga – на виставці 200 днів на рік і охоплює 50 000 км на рік, – говорить Марко Россі, відповідальний за технічний відділ маркетингу. Це рішення виявилося дуже ефективним у підтримці рекламної діяльності ».

Компанія IMMERGAS – відомий італійський виробник обладнання для опалення та водопостачання. Зокрема, в Україні користуються попитом газові настінні котли, як то NIKE MINI, EOLO MINI та інші. Придбати можна в цьому інтернет-магазині.
Газові котли IMMERGAS виділяються високою якістю та доступною ціною.

Leave a Reply