Інверторні мультисистеми Daikin

Компанія Daikin, визнаний законодавець нових стандартів кліматичної техніки, однією з перших розробила інверторні мультисистеми для використання в побуті або в комерційній сфері. Мультисистеми Daikin є найбільш просунутими в своїй сфері за технічними характеристиками і функціональністю.

Daikin vekmnbcbcntvf/

Найбільш очевидна їх перевага – можливість підключення до одного зовнішнього блоку (продуктивність їх від 5 до 9 кВт) від двох до п’яти внутрішніх блоків самого великого модельного ряду і різного типу, деякі з них є абсолютно унікальними для існуючого ринку. Особливістю систем Daikin є включення в їх склад внутрішніх блоків з продуктивністю 1,5 кВт, що вкрай зручно для їх розміщення в невеликій спальні при одночасному використанні більш продуктивних блоків, наприклад, у вітальні.

Мультисистеми DAIKIN представляють користувачам ряд відчутних переваг. Одна мультисистема зазвичай дешевше декількох спліт-систем такою ж сумарною продуктивності і споживає менше електроенергії. Установка одного зовнішнього блоку замість декількох виправдана з точки зору зручності, збереження гармонії архітектури будівлі та займаного зовні місця. Мультисистема дозволяє задавати унікальний температурний режим для кожного приміщення, в режимі охолодження або обігріву.

Продовжуючи слідувати обраній концепції енергозбереження та створення комфортних умов, компанія Daikin першої в світі запропонувала лінійку мультисистем серії MXM на екологічному холодоагенті R32, що має низький вплив на глобальне потепління.

Асортимент внутрішніх блоків систем найширший. Серед них блоки кондиціонерів як побутових моделей, так і комерційної серії Sky Air A. Можна вибрати, наприклад, настінні блоки преміального класу, такі як Emura або Perfera, або віддати перевагу бюджетні варіанти (Comfora). Внутрішній блок FTXJ-M (Emura), безсумнівно, – найвище досягнення дизайнерської думки, але при цьому в ньому здійснюється очищення повітря протиалергенним фільтром з включенням іонів срібла. У блоці FTXM (Perfera) застосована сама передова технологія Flash Streamer з метою високоякісної очистки повітря, яка дозволяє позбавлятися не тільки від бактерій, грибків і алергенів, а й від вірусів. У блоках обох серій використовуються 2-зонні датчики Intelligent Eye для поліпшення комфорту користувача і система 3-D розподілу повітряного потоку.

До складу мультисистеми Daikin можна включити касетні блоки стандартного і компактного розміру. Компактні блоки FFA ніким не перевершені по дизайну і унікальні тим, що розмір їх декоративної панелі не виступає за рамки осередку традиційного підвісної стелі, а відступ від його поверхні всього 8 мм (вони в інтерпретації компанії так і називаються – Flat). Блоки стандартного розміру з круговим розподілом повітря пропонуються в восьми варіантах колірного виконання і дизайну панелей.

Канальні блоки FDXM мають однакову для всього модельного ряду висоту – 200 мм. Також в наявності канальний блок FBA з можливістю автоматичної або ручного регулювання статичного тиску вентилятора за допомогою проводового пульта дистанційного керування, що дозволяє точно налаштувати номінальну продуктивність кондиціонера для відповідності аеродинамічних характеристик приєднаних мереж повітропроводів.

Серед двох варіантів підлогових блоків можна вибрати блок FNA для прихованого монтажу. Його можна розмістити, наприклад, під підвіконням. Слід зазначити, що зовнішній статичний тиск вентилятора до 49 Па дозволяє приєднати до нього повітропровід для роздачі повітря.

Підстельові блоки FHA підходять для комфортного розподілу повітря у великих приміщеннях, в тому числі подовженої форми, наприклад, коридорів завдяки ефекту Коанда, а кут подачі повітря по горизонталі при цьому досягає 100 °.

З інших переваг слід відзначити протяжну трасу трубопроводу холодоагенту, а це немало – 75 м, з перепадом висот між внутрішнім і зовнішнім блоками до 25 м, а також широкий діапазон роботи від -15 град. C при опаленні. Сезонна ефективність з багатьма комбінаціями зовнішніх і внутрішніх блоків може досягати «гросмейстерського» рівня A +++.

Leave a Reply