Кабінет керівника: основні правила для меблів та дизайну

Незалежно від того компанія  великий холдинг чи маленьке підприємство, кабінет керівника є своєрідним лицем компанії. Він повинен справляти враження на підлеглих, достойно виглядати для зустрічей з партнерами і клієнтами. І головне, керівнику повинно бути зручно в своєму кабінеті. Кабінет керівника – показник успішності бізнесу.

Всі важливі події, засідання, переговори найчастіше проходять в кабінеті керівника. Інтер’єр приміщення також впливає на їх успішність. Кожен керівник повинен знати, що індивідуальність кабінету керівника дуже важлива. При проектуванні дизайну треба враховувати стать та вік начальника, напрямок бізнесу. Погодьтеся, кабінет директора заводу, банку чи магазину опалення будуть значно відрізнятись. Для створення правильного інтер’єру найкраще звернутись в спеціалізовані компанії.

Кабінет керівника

Дизайн: декілька порад

Дизайн кабінету керівника повинен задовольняти, як мінімум, двом головним вимогам. По-перше, керівнику повинно бути в ньому зручно. По-друге, дизайн повинен справляти позитивне враження на відвідувачів. На думку дизайнерів, оптимальний варіант – класичний стиль інтер’єру в переважно коричневих, сірих, бежевих тонах. Не варто використовувати занадто яскраві тони. Вони відволікають. Білий колір теж не бажаний, бо він асоціюється з лабораторією, палатою лікарні.

Меблі в кабінет керівника

Які меблі повинні бути в сучасному кабінет керівника? Це

 • стіл
 • крісло керівника
 • крісла для відвідувачів,
 • приставка до столу (брифінг)
 • шафа для документів
 • шафа для одягу

Зручно мати додатковий стіл для перемовин і офісний диван.

Меблі в кабінет керівника бажано вибирати люкс або преміум класу. Вони повинні бути надійними і міцними. Важливо, щоб вони виглядали респектабельно – перше враження про компанію формуватиметься з їх вигляду. Також меблі в кабінеті керівника повинні бути комфортними, зручними та функціональними.

Натуральна деревна кольорова гама меблевих поверхонь буде оптимальним вибором. Добре якщо вони будуть під дуб, вишню, осику і подібне. Чорний колір виглядає похмуро, білий – маркий та не практичний. Додадуть солідності фурнітура, обшивка з натуральної шкіри, натурального шпону, массив з деревини. Пластикових матеріалів повинно бути в міру.

Особлива увага

На окрему увагу заслуговує питання вибору столу і крісла керівника.

 • стіл
  Стіл керівника повинен бути зручним, широким і відповідати зросту. Брифінг дозволить підвищити зручність проведення міні-нарад. Бажано мати приставний або підкатний стіл для оргтехніки, і приставні, або підкатний тумбу. Найкращий матеріал для стільниці – натуральне дерево. Добре будуть виглядати скляні вставки. Опорна система стола повинна бути міцною та надійною.
 • крісло
  Комфорт – головний критерій при виборі крісла для керівника. Босу повинно бути в ньому зручно. Для керівника-чоловіка підійде більш масивний варіант. Для жінки краще підібрати полегшену модель. Крісло повинно бути з високою, бажано ортопедичною, спинкою.

Ціна кабінету керівника

Ціна меблів для кабінету керівника залежить від класу. Повний комплект економ-класу буде вартувати близько 500-600 USD. Вартість комплекту бізнес-класу знаходиться в діапазоні 700-1200 USD. За повний комплект меблів для кабінету керівника преміум-класу прийдеться викласти 3-4 тис. USD.
В якості постачальника вибирайте надійну, перевірену компанію, яка пропонує широкий вибір, надає необхідні документи, має позитивні відгуки. В Україні варто звернути увагу на інтернет-магазин mebeloffice.com.ua. Компанія вдало поєднує конкурентні ціни, широкий вибір, високу якість та розумні сроки виконання замовлення.

Leave a Reply