WILO показала як працюють каналізаційні насоси HiSewlift та HiDrainlift

Відомий німецький виробник насосного обладнання компанія WILO виклала на своєму сайті відео про побутові каналізаційні установки HiSewlift  та HiDrainlift. На відео продемонстровано переваги побутових каналізайних насосів HiSewlift  та HiDrainlift, способи їх установки.

Каналізаційні насоси HiSewlift та HiDrainlift.
Каналізаційні насоси HiSewlift та HiDrainlift

Побутові каналізаційні насоси – спеціальне обладнання для облаштування напірної каналізації в приміщеннях де неможливо зробити самоплинну. Часто це взагалі єдиний варіант розмістити водорозбірну точку, ванну, унітаз в місці, яке є найбільш комфортним для володаря.

Конструктивно каналізаційний насос включає: корпус з ємністю, насос, ріжучий механізм (опціонально, в серії HiSewlift, для стоків з твердими відходами), фільтр з активованим вугіллям, приєднувальні патрубки підвідні та відвідні. Вони займають мінімум місця, напірні труби діаметром всього DN 32. Фільтр з активованим вугіллям не допускає проникнення неприємних запахів в приміщення. Каналізаційні насоси WILO HiSewlift  та HiDrainlift споживають всього від 0,2 до 0,5 кВ. Всі необхідні комплектуючі для приєднання насосу до унітазу, ванни, посудомийної чи пральної машини, раковини чи умивальника йдуть в комплекті з обладнанням.

Каналізаційні насоси WILO підбираються відповідно до кількості та типу приєднуваних точок стоків, типу стоків. В асортименті WILO в кожній серії – HiSewlift  чи HiDrainlift – є по декілька моделей, які відрізняються різною потужністю та продуктивністю. Діапазон витрати від 3,5 до 6 куб/год, висота подачі – до 8 м.

Нижче можна переглянути відео по монтажу обладнання WILO в підвалі дому:

Leave a Reply