Кімнатні термостати ICON ™ – новий продукт ДАНФОСС для України

Кімнатні термостати DANFOSS ICON.

Компанія DANFOSS представляє на українському ринку нові кімнатні термостати Danfoss ICON ™. Новий продукт має декілька переваг перед минулими версіями та конкурентами.

Три рівні керування

Кімнатні термостати представлені трьома видами:

  • простий кімнатний
  • простий кімнатний з дисплеєм
  • програмований

Простий кімнатний термостат дозволяє за допомогою простої ручки встановити потрібну температуру в кімнаті. Може встановлюватися в коробку або навішуватися на поверхню стіни. Простий кімнатний термостат Danfoss ICON ™ може управляти до 5 нормально відкритими або нормально закритими термоелектроприводами.

Кімнатний термостат з дисплеєм Danfoss ICON ™ керується сенсорно. Простим дотиком встановлюється температура в приміщенні і налаштування. Переміщення по інтерфейсу термостата за допомогою підсвічуваних іконок. Також може управляти 5 електроприводами і монтуватись в коробку або на поверхню стіни.

Програмований кімнатний термостат майже програматор для опалення або охолодження. За допомогою сенсорного екрану налаштовується температура в приміщенні, контролюються налаштівання. Має сім попередньо встановлених режимів, є функцієя “інтелектуальний таймер”. Можливо перемикання режимів централізовано, керування зі смартфону аба планшету. З допомогою додаткового датчика (потрібно придбати окремо) можна керувати температурою теплої підлоги.

Не відрізнити від електровимикача

Розміри термостатів Danfoss ICON ™ 86х86 мм і глибина 25 мм. Їх можна монтувати в стандартну монтажну коробку й закривати монтажними рамками багатьох виробників. Такий конструктив дозволяє  вписати термостат в інтер’єр. За зовнішнім виглядом він не буде відрізнятися від звичайного електровимикача. Всі іконки загоряються червоним при дотику до сенсорної панелі.

Зниження температури в приміщенні на 1 градус дозволяє економити до 5 відсотків тепла. Багато! Висока температура потрібна в приміщенні тоді, коли там знаходяться люди. В інший час її можна підтримувати на рівні 17-18 градусів і економити гроші на опаленні.

Leave a Reply