Конвектори ПОЛВАКС до 20 березня ще за старою ціною

Конвектор Полвакс.

Конвектори Полвакс ще можна придбати за старою ціною! З 20 Березня 2018 року виробник конвекторів Полвакс підвищує роздрібні ціни.

Протягом останніх 3-х років компанія «Полвакс-Україна» утримувала роздрібну ціну конвекторів Polvax (ПОЛВАКС). Проте зростання цін на сировину та матеріали змушує копанію збільшити ціни на опалювальні прилади. Інший вихід – використання менш якісних матеріалів – Полвакс рахує неприйнятним.

Протягом 10 років одними з найважливіших пріоритетів компанії є покращення ефективності, якості і екологічності виробів. Пріоритети на високу якість продукції є незмінними для компанії, але вони вимушені підвищивши ціну в середньому на 10%.

З 20 березня 2018 року, включно, ціна на опалювальні конвектори Polvax буде збільшена на 10%. Замовлення, оплачені до 20.03.2018, будуть відвантажені за старими цінами.

Компанія «Полвакс-Україна» продовжує роботу з удосконалення продукції, що випускається, і вже скоро зможе запропонувати  нові технологічні рішення.

Конвектор ПОЛВАКС фото.

Керівництво «Полвакс-Україна» просить віднестись клієнтів з розумінням до такого непопулярного кроку і розраховує на подальшу плідну співпрацю.

Полвакс – якісні опалювальні конвектори, які вже давно зарекомендували себе в Україні. Компанія має надзвичайно широкий ассортимент, включаючи підлогові, надпідлогові, настінні, підвіконні рішення. Бренд ПОЛВАКС – польсько-українські вироби. Европейська якість по привабливій ціні.

Leave a Reply