Котел з золотим теплообмінником: обладнання нема – запит є

Вибираючи в будинок опалювальний котел, в 95% випадків власники запитують про певний набір характеристик: вартість, потужність, продуктивність, гарантії, сервіс і т. д. Але іноді зустрічаються настільки нестандартні звернення, що вони спочатку ставлять фахівців в глухий кут, а потім стають легендами . Про найнесподіваніше питання клієнта про котли розповіли російські представники компанії FRISQUET , лідера французького ринку опалювального обладнання.Золотий теплообмінник у котла.

Правда, що є котли з золотим теплообмінником?

«Це феєричне питання народилося з нашого першоквітневого розіграшу, – розповідає Роман Гладких, технічний директор компанії FRISQUET в Росії. – Ми в своїх соціальних мережах написали, що почали випуск преміальних котлів з золотими теплообмінниками, платиновими пальниками і інкрустованими діамантами дисплеями. І знайшлися ті, хто повірив! Стали дзвонити, питати. Ми тиждень, напевно, пояснювали, що теплообмінники у нас мідні».

Мідь відрізняється найвищою теплопровідністю серед матеріалів, традиційно використовуються для створення опалювального обладнання. Її показник – 386 Вт / (м · К). Для порівняння: у чавуну він 47 Вт / (м · К), а у сталі – 20 Вт / (м · К). Кращою теплопровідністю володіє тільки срібло. Тому змеевики теплообмінників FRISQUET зварюють з міді з застосуванням срібла при температурі 1200 ° C, але ніяк не з золота.

Взагалі то, виробникам котельного обладнання варто замислитись. Золотий унітаз є, золотий батон є. А котла з золотим теплообмінником немає. Недопрацьовують виробники.

 

Leave a Reply