Мідні рушникосушки – сучасне рішення для ванної кімнати

Мідні рушникосушки допоможуть зробити ванну кімнату неповторною, привабливою, комфортною і теплою. Головна умова – правильний вибір та кваліфікована установка.

Мідна рушникосушка фото.

Рушникосушка – обов’язковий елемент ванної кімнати. Він представляє собою прилад, який використовується для сушки одягу та білизни (частіше дрібного) і рушників. Також мідна рушникосушка призначена для опалення самої ванної.

За наявності великої кількості позитивних споживчих якостей рушникосушки з міді є затребуваними і користуються широкою популярністю серед покупців. Їх переваги:

 • високий коефіцієнт теплопровідності міді
  Завдяки цьому показнику прилад швидко нагрівається, витрачаючи на власний нагрів мінімальну кількість тепла та передає тепло на опалювальне приміщення.
 • довговічність
  Вона обумовлена ​​високою антикорозійною стійкістю міді. Деякі виробники додатково наносять зсередини спеціальне покриття. Мідні рушникосушки з зовнішньою порошковою фарбою дуже довго зберігають привабливість.
 • стійкість до дії агресивного середовища
  Мідь стійка до окислення і руйнування. В країнах, де мідні рушникосушки користуються високою популярністю (Англія, Німеччина), такі вироби працюють більше 50, а подеколи й 100 років.
 • Екологічність
  Мідь безпечна для для здоров’я людини. В тому числі і при водопостачанні. Може використання як в будинках з централізованим гарячим водопостачанням, так і в будинках з автономним опаленням та водопостачанням.
 • естетична привабливість
 • невелика вага
  Для виробництва мідних сушарок використовуються тонкостінні труби. Вони небагато  важать і можуть монтуватись на неміцних стінових конструкціях (наприклад, з гіпсокартону).
 • досить простий монтаж
  Простий, але він вимагає певних навичок і знань. Економія в цьому випадку недоречна. Тому довірити його краще фахівцеві, який грамотно і правильно провести монтаж мідної рушникосушки.

Основний показник, який відрізняє мідну сушарку від інших – його надійність в системах центрального водопостьачання, завдяки ​​високій стійкості міді до блукаючих струмів. А позбутися їх при створенні опалювальних і водопостачальних систем, зовсім непросто. Та й визначити їх наявність самостійно, без використання спеціальних приладів, практично неможливо. Нержавіюча рушникосушка при дії блукаючих струмів може продірявитись в лічені місяці. Причому в групу ризику так само входять мешканці, які встановили в своїх оселях сучасні пластикові труби. Електрохімічна (гальванічна) або електрична корозія – результат впливу блукаючих струмів – загрожує рушниковушкам з міді менше ніж стальним чи нержавіючим.

Використання мідних рушникосушок, особливо в багатоповерхових будинках, що мають сталеві та пластикові трубопроводи – актуально, безпечно і надійно. Так само відпадає необхідність в заземленні рушникосушки.

Гідне місце серед представлених на ринку моделей і різновидів займають мідні сушки для рушників вироблені компанією «Навін», “Маріо”, “Сунержа” та інші.

Нижче ви можете переглянути корисне відео, яку вибрати рушникосушку:

Leave a Reply