Кран-фільтр Giacomini: компактне рішення

Італійський виробник компанія Giacomini SpA. розширив модельний ряд кульових кранів з вбудованим в запірний елемент фільтром. Новинка отримала схвалення монтажників.

Кран-фільтр Giacomini.

У крані-фільтрі Giacomini R701F застосовано компактне рішення, коли сітчастий фільтр грубої очистки встановлюється безпосередньо в затвор-кулю крана. Така конструкція має мінімальні габарити в порівнянні з фільтром і краном, розміщеним в лінію, і добре підходить для монтажу в обмеженому просторі. Кран-фільтр замінює один фільтр і один або два кульових крана, в залежності від системи, де він застосовується. Для очищення фільтруючого елементу досить закрити кран, відкрутити заглушку, вийняти і промити сітку. При цьому з системи зливається мізерний обсяг води або теплоносія – фактично, тільки те, що міститься всередині запірного елемента – кулі.

Крани з фільтром R701F мають повний прохід, максимальний робочий тиск 32 бар, температуру до 110 °C, випускаються в розмірах 1/2 “, 3/4”, 1 “. Фільтруючий елемент з нержавіючої сталі з комірками 500 мкм. Як доповнення в кран-фільтр може бути встановлений магнітний картридж P74M.

Про компанію Giacomini:

Компанія Giacomini SpA є найбільшим в Європі виробником продукції з латуні для систем опалення, водопостачання, кондиціонування. Компанія розробляє і впроваджує передові системи терморегулювання, ефективного енергопостачання з нульовим або мінімальним викидом шкідливих речовин. Концепція компанії має на увазі 100% виробництво в Італії. Продукція Giacomini представлена ​​на 90 національних ринках, компанія має представництва або філії в 16 країнах.

Leave a Reply