Кульові крани СЕ та ЕАС – ніякої різниці

Кульові крани VALTEC CT та ЕАС.

Представництво компанії VALTEC (ВАЛТЕК) в Україні інформує з приводу того, що в продажу знаходяться кульові крани VALTEC як з маркуванням CE, так і EAC.

Спокійно – все під контролем. Обидва знаки – хоч СЕ, хоч EAC – коректні і для споживача немає ніякої різниці який кран придбати. Відмінність у маркуванні кульових кранів СЕ чи ЕАС не є ознакою підробки виробів. Крани зі знаками CE і EAC повністю ідентичні по конструкції, технології виробництва і використовуваних матеріалів. На них поширюються всі гарантійні зобов’язання компанії VALTEC. Зміна маркування пов’язана виключно з актуальними вимогами до сертифікатів продукції.

Обидві абревіатури говорять про відповідність кульових кранів певним національним вимогам.

  • CE – знак відповідності вимогам Європейського Союзу, він наносився на крани VALTEC до 2015 року.
  • EAC – знак відповідності технічним регламентам Митного союзу ЄАЕС. На кранах Valteс, вироблених з 2015 року, стоїть таке маркування.

В даний момент перехід на знак EAC залишається незавершеним і на прилавках все ще можна зустріти кульові крани з двома видами маркування.

Маркування кульового крану важливий елемент, який дозволяє його правильно ідентифікувати та використовувати. На ньому також вказуються:

  • номінальний діаметр DN в мм 15, 20, 25, 32, 40, 50 (или в дюймах ½, ¾, 1, 1 ¼, 1 ½, 2)
  • робочий тиск PN, для звичайних умов від 15 до 40 Бар
  • емблема виробника

Також може вказуватись дата виготовлення, інше.Є також неповнопрохідні крани, які дешевші, але мають звужений діаметр отвору на запірному органі (кулі), менш довговічні та мають більший гідравлічний опір.

Напишіть відгук